חיפוש

שומרים על הקרקפת

מתוך הבנה כי שיער יפה להפליא מתחיל בקרקפת בריאה, מותג הטיפוח המקצועי מבית "שוורצקופף פרופשיונל", BC Bonacure, משיק סדרה חדשה לטיפוח ייעודי של עור הקרקפת והשיער

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

קצב החיים הקדחתני, זיהום האוויר במרכזי הערים הגדולות וגורמי זיהום סביבתיים הופכים את הטיפולים להשבת האיזון הטבעי ונטרול רעלים מכף רגל ועד ראש לחשובים יותר מתמיד ללקוחות הסלונים לעיצוב שיער. "שוורצקופף פרופשיונל" מבית קונצרן הנקל מבינה את ההשלכות של היבטים אלו על השיער והקרקפת - ואת החשוב מכל - כיצד להתגבר עליהם.

 

סדרת BC Scalp Genesis החדשה מבית שוורצקופף פרופשיונל, מהווה את השיטה השלמה הראשונה לניקוי וטיפוח הקרקפת, הודות לקומפלקס StemCode הבלעדי לחברה, המסייע להשבת האיזון לקרקפת באופן מיידי, ובה בעת מסייע גם לשמור על איכות השיער לעתיד.

 

שיער וקרקפת בלתי מאוזנים

 

סדרת BC Scalp Genesis החדשה, נוקטת גישה של 360? לקרקפת בריאה ושיער יפה להפליא כאחד - מבפנים ומבחוץ - מציעה מגוון מוצרים הוליסטיים, נטולי סיליקון, המכילים טכנולוגיה מתקדמת ייחודית, העובדת ביעילות על השיער והקרקפת ומונעים את חוסר איזון הבא במצב הקרקפת:

 

•    קרקפת שומנית (מוצרים לניקוי עמוק)

•    קשקשים (מוצרים לקרקפת נוטה לקשקשים)

•    שיער דליל (מוצרים לשיער דליל)

•    הרגעת הקרקפת (מוצרים להרגעת הקרקפת)

 

הטכנולוגיה המתקדמת

 

סדרת BC Scalp Genesis מכילה את קומפלקס StemCode הייחודי בשילוב עם מגוון של ויטמינים מיוחדים.  קומפלקס StemCode תומך באופן פעיל בשלב הצמיחה העתידי של השיער ובעל פעולה כפולה:

 

* פעולה 1: הגנה על תאי גזע
* פעולה2 : הגנה על השורש

 

בנוסף, הנוסחה עם מגוון ויטמינים מיוחדים מסייעת באופן מידי לנטרל חוסר איזון גלוי ולאזן מחדש את הקרקפת והשיער:

 

•    ויטמין B3 - מחזק את השיער.

•    ויטמין B5 - מספק לחות, עוזר לאזן את תכולת הלחות של השיער והקרקפת.

•    ויטמין E - נוגדן חמצון המסייע להגן על הקרקפת מפני השפעות חיצוניות.

•    ביוטין - עוזר לחזק את זקיק השיער בכדי למנוע דילול של השיער.

 

"כולנו מעוניינים בשיער יפה ולשם כך אנו זקוקים לקרקפת מאוזנת ובריאה לאיכות שיער מיטבית", אומר גארי טיילור, שגריר טיפוח שיער של שוורצקופף פרופשיונל בבריטניה. הוא ממשיך ואומר כי "כעת אנו יכולים להגן על הקרקפת על ידי התמודדות עם הגורמים השונים (המקור) ולא רק עם הסימפטומים".

 

סדרת מוצריBC Scalp Genesis  החדש מכילה:

 

שמפו לניקוי הקרקפת - BC Scalp Genesis Purifying Shampoo  

שמפו BC סקאלפ ג'נסיס לניקוי עמוק עם קומפלקס StemCode ונגזרת של ויטמין B3, מנקה לעומק קרקפת שומנית ושיער משאריות שומן, משקעים ושאריות של מוצרים לשיער. שומר על הקרקפת מאוזנת ומטוהרת תוך שמירה על בריאות השיער.

 

אופן השימוש: יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. להמשיך להשתמש במגוון מוצרי הטיפוח המתאימים מסדרת בונה קור  .BCמתאים לשימוש יומיומי.

מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל / 160 ₪ ל- 1000 מ"ל

 

שמפו להרגעת הקרקפת: BC Scalp Genesis Soothing Shampoo  

 

שמפו BC סקאלפ ג'נסיס להרגעת הקרקפת עם קומפלקס StemCode וויטמין B5, מנקה בעדינות וביעילות את השיער ועוזר להרגעת הקרקפת תוך שמירה על בריאות השיער.

אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. מומלץ להשתמש בשילוב עם BC סקאלפ ג'נסיס סרום להרגעת הקרקפת.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל / 160 ₪ ל- 1000 מ"ל

 

סרום להרגעת הקרקפת BC Scalp Genesis Soothing Serum 

 

סרום BC סקאלפ ג'נסיס להרגעת הקרקפת עם קומפלקס StemCode וויטמין B5, מרגיע ותומך באיזון הקרקפת תוך שמירה על בריאות השיער.

אופן השימוש: לחפוף את השיער עם BC סקאלפ ג'נסיס שמפו להרגעת הקרקפת. לפזר את הסרום על הקרקפת באופן שווה. לא לשטוף. במידת הצורך.
מחיר: 130 ₪ ל- 100 מ"ל

 

שמפו לקרקפת הנוטה קשקשים: BC Scalp Genesis Anti-Dandruff Shampoo שוורצקופף פרופשיונל- שמפו לקרקפת הנוטה קשקשים מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Anti-Dandruff Shampoo- 99שח ל200מל 

 

שמפו BC סקאלפ ג'נסיס נגד קשקשים עם קומפלקס StemCode וויטמין E, מנקה בעדינות ובשימוש קבוע מסיר קשקשים נראים לעין תוך שמירה על בריאות השיער.

אופן השימוש: יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך.

מחיר: 99 ₪ ל- 200 מ"ל

 

שמפו להחייאת שיער דליל: BC Scalp Genesis Root שוורצקופף פרופשיונל- שמפו להחייאת שיער דליל מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Root Activating Shampoo- 99שח ל200מל (1)Activating Shampoo  

 

שמפו BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם Carnitine tartrate, טאורין ואכינצאה, הינו השלב הראשון במגוון מוצרי הסדרה עבור שיער דליל. שימוש קבוע בשמפו בשילוב עם סרום מחייה לשיער דליל של BC סקאלפ ג'נסיס מחזקים את שורשי סיב השיערה בקרקפת.

אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. מומלץ להשתמש בשילוב עם BC סקאלפ ג'נסיס סרום מחייה לשיער דליל וקצף מרוכז לשיער דליל.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל

 

סרום להחייאת שיער דליל: BC Scalp Genesis Root Activating Serum שוורצקופף פרופשיונל- סרום להחייאת שיער דליל מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Root Activating Serum- 130שח ל100מל

 

סרום BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם Carnitine tartrate, טאורין ואכינצאה, הינו השלב השני במגוון מוצרי הסדרה עבור שיער דליל. בשילוב עם שמפו מחייה לשיער דליל של BC סקאלפ ג'נסיס מחזקים את שורשי סיב השיערה בקרקפת.

אופן השימוש- לאחר שימוש בשמפו יש להתחיל שגרת טיפוח של 6 שבועות עם הסרום, לפזר על הקרקפת באופן שווה פעמיים ביום ולעסות בעדינות. לא לשטוף. לאחר מכן להשתמש בקצף מרוכז לשיער דליל של בונה קור BC בשימוש יומיומי לתחושת שיער מלא יותר. 
מחירים- 130 ₪ ל- 100 מ"ל / 190 ₪ ל- 7 אמפולות X 10 מל'

 

קצף מרוכז להחייאת שיער דליל: BC Scalp Genesis Densifying Foam שוורצקופף פרופשיונל- קצף מרוכז להחייאת שיער דליל מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Densifying Foam- 190שח ל150מל

 

קצף BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם קומפלקס StemCode וביוטין יוצר מראה שיער מלא וצפוף יותר והופך את השיער  לחזק ועמיד יותר בפני שבירה.

אופן השימוש- לנער היטב. יש לעסות לשיער וקרקפת לחים ולייבש בעזרת מייבש שיער. עבור תוצאות אופטימליות להשתמש בשילוב עם מגוון מוצרי BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל.
מחיר- 190 ₪ ל- 150 מ"ל

 


מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ,  לבירור נקודות מכירה משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 1-800-33-33-22
 

עוד ב-שיער:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.