חיפוש
לקניה!

ספר טארוט ענק

ספרה החדש של אילנה הראל יכניס אתכם לעולמם המרתק של קלפי הטארוט, שבו שולטים הסמלים, המספרים, הצבעים, הדמויות והארכיטיפים. קראנו את הספר החדש, אהבנו אותו ועכשיו אנחנו מזמינים אתכם להיכרות עם עולם עתיק, מסעיר ומרתק

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

ביקורת ספר

להבדיל מהרבה ספרים אחרים בתחום, 'ספר טארוט ענק' של אילנה הראל בודק, חוקר ומסביר את עולם הטארוט דווקא מנקודת מבט אקדמית, קונקרטית ומחקרית. הספר מסביר את דרך השימוש בקלפי הטארוט ובוחן את המשמעויות הפסיכולוגיות והמיתולוגיות המשפיעות, לפי תורתו של רל יונג, על הנפש. מעניין מאוד היה לצלול אל תוך העולם של הטארוט, להכיר את ההיסטוריה של הקלפים ולהבין, בפעם הראשונה עבורי, את מורכבותם ועומק הרבדים של הסמלים שמופיעים בהם. בעיני זהו ספר  מעשיר ומרתק שיכול לפתוח דלת לעולם חדש של תפיסה ודרך חיים.

 

מה הם קלפי הטארוט?

קלפי הטארוט הם עולם מלא, עתיר סמלים, דימויים ומשמעויות. אם נלמד את טיבם ונשתמש בהם ביצירתיות, נוכל להתקרב אל הפוטנציאל הרוחני ואל העוצמה הטבועים בנו ולהפכם לזמינים,  ולזהות את האמת הפנימית המבקשת ביטוי שלם ואמיתי. 78 קלפי הטארוט מיועדים לסייע לנו לבנות עולם דימויים עשיר, עוצמתי, בהיר וחכם, שבעזרתו נצליח להגשים את עצמנו.

 

למי הספר מיועד?

כדי להפיק את מלוא התועלת מהמידע המובא ב״ספר טארוט ענק״ זה, אין צורך בידע מוקדם בקלפי הטארוט. הספר מיועד במידה שווה הן למי שנחשף לנושא בפעם הראשונה; הן למי שמכיר את חפיסת הקלפים, הפריסות למיניהן ואת שפת הסמלים; הן למי שמחפש את ניחוש עתידו והכרת תכונותיו האישיות והן למי שמחפש לחקור את נבכי נשמתו ומרכיבי תת המודע השולט בו.

 

שימוש יצירתי בקלפי הטארוט תומך ביכולת לפתח דימויים וליצור תמונות דמיון אשר ינחו אותנו אל מציאות הרמונית, מאוזנת ומובנת יותר. הקלפים יכולים לסייע לנו להתמודד עם מציאות קשה תוך שנראה בהם השתקפות של מה שמבקש ריפוי או שינוי, ולהיות מודעים ליכולתנו לבחור. וחשוב מכך — הקלפים יכולים לשמש עבורנו הזדמנות לבחור את הנתיב שנלך בו.

 

על המחברת

אילנה הראל היא בוגרת מדעי הרוח (פילוסופיה, ספרות וחינוך) באוניברסיטת חיפה, חוקרת את קלפי הטארוט למעלה מעשרים שנה, מרצה ומלמדת בנושא זה. היא פרסמה כתריסר ספרים שבמרכזם קלפי הטארוט, ביניהם "עולם הסמלים של קלפי הטארוט", "מודעות הדמייה ויצירתיות בעזרת קלפי הטארוט" ו"מסע הגיבור בקלפי הטארוט". ״ספר טארוט ענק״ הוא ספרה האחרון, המקיף ביותר, וכולל את המידע שצברה במשך השנים.

 

מספר עמודים: 582
הוצאת ספרים: אסטרולוג
מחיר: 118 ש"ח

 

עוד ב-מהות החיים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.