חיפוש

מה השפתיים שלך אומרות עליך?

Valentine's day, חג האהבה הבינלאומי, מעלה על סדר היום את מראה השפתיים - אזור הפנים בו מועצמות תחושות ההנאה והעונג. הלכנו לבדוק איך צורת השפתיים מעידות על מידת מיניותו של בעליהן

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

במשחקי האהבה, הפיתוי ההתחלתי נעשה אולי בעזרת העיניים, אך מימושו האולטימטיבי נחתם בנשיקת שפתיים, המעצימה תחושות של משיכה ואהבה. לרב, כשישאלו, יצביעו הגברים על השפתיים, כמוקד המשיכה בפניהן של בנות הזוג. זה לא מעט שנים שהשפתיים זוכות לתשומת לב רבה בכל הקשור לטיפוחן או אפילו ליצירתן ועיצובן מחדש.

השפתיים של הכוכבות

אייקונים על-זמניים כמו מרלין מונרו, פלומה פיקאסו, מדונה, אליזבת טיילור, קתרין דנב ואחרות תרמו רבות לסמליות החושנית-מינית המיוחסת לשפתיים וגם כיום ממשיכות סלבריטאיות בנות זמננו להעצים את מראה פניהן ולחתום את הלוק הכללי שלהן באמצעות שימת דגש מיוחדת על עיצוב שפתיים שעולה בקנה אחד עם דמותן המתוקשרת כנשים חזקות, דעתניות, משפיעות, סקסיות ומושכות, ובכך מתוות את הדרך לדור חדש של נשים ברחבי העולם.

שפתיים לבקשתך

לא כולם נולדים עם שפתיים בשרניות ומלאות נפח. בנוסף עם הגיל נוטות השפתיים לאבד מהנפח הטבעי שלהן ולעיתים לצנוח בזויות ולהתכווץ, תופעה המשפיעה על נראות הפנים: מבגרת אותם, הופכת אותם לעייפים ומשנה כמעט לגמרי את ההבעה. כך או כך, רבים תרים אחר הפתרונות שיאפשרו להם לעבות את השפתיים ולמלא אותן באופן סימטרי כך שיתאימו לפניהם ויעניקו להם מראה מושך ואטרקטיבי. קיימים טיפולים אסתטיים מקצועיים שנועדו לאפשר עיבוי שפתיים, הליך שניתן לבצע באמצעות הזרקות לאזור השפתיים של חומרי מילוי זמניים או קבועים. חשוב לדעת כי שימוש בחומרים קבועים הוא הליך בלתי הפיך ועל כן מומלצת הזרקה של כמות קטנה מאוד על מנת לבחון את הנראות וההסתגלות אליו, ולאחר מכן ניתן יהיה להזריק כמות נוספת בהתאם לצורך ולהשלים את ההליך.

סוגי השפתיים

שפתיים עדינות, בשרניות, עסיסיות או בצורת לב... כולן יכולות להיות יפות. באופן כללי ניתן לזהות 5 צורות עיקריות של שפתיים: צורת לב, צורת תפוח, צורת אליפסה, צורה מוארכת וצורת קשת. כל אישה בכל גיל יכולה לזהות את מראה שפתותיה ב-5 הצורות הללו. שפתיים בצורת לב היקף השפתיים נקי. לשפה העליונה קשת מוגדרת. לשתי השפות נפח זהה וצבע אדום חד. &quotBeautiful שפתיים בצורת אליפסה שפתיים עבות. מודגשות היטב ומשורבבות קדימה. הנפח הבולט שלהן מטשטש את הצורה הקלסית של השפתיים. קשת מודגשת בשפה העליונה שפתיים בצבע אדום בוהק. "שפתיים_בצורת_אליפסה" שפתיים מוארכות שפתיים צרות, בעלות קווי מתאר עדינים. הנפח לא מודגש במיוחד. נפח השפה העליונה מעט משמעותי יותר מהשפה התחתונה. &quotclose-up close-up photo of beauty lips שפתיים בצורת קשת שפתיים בצורת הקשת של קופידון, מוארכות מעט. נפחן ממוצע. מראה שפתיים מעט נמתח לרוחב. קשת קדמית נמתחת כלפי מטה. נפח השפה התחתונה נוטה להיות מלא יותר. &quotBeautiful מראה התפוח שפתיים בעלות צורה מעוגלת. הנפח מודגש במרכזן של השפתיים. שפה עליונה בצורת קשת מובהקת ונקיה. &quotSexy

ומה אומרים הרופאים?

לדברי דוקטור ד"ר גנדי נמירובסקי המתמחה בהליכים של עיבוי שפתיים ברשת פרופורציה: "השגת צורות השפתיים השונות נעשית באמצעות הזרקת חומרי מילוי טבעיים או קבועים: חומרים טבעיים כדוגמת חומצה הילארונית המצויה בגוף האדם, שומן עצמי או קולגן שמעצם היותם "שייכים" לגוף, בסופו של דבר גם יספגו בתוכו כעבור פרק זמן ממושך. חומרים קבועים שאינם נספגים בגוף ועשויים מחומרים סינטטיים כמו למשל סיליקון טהור, שהזרקתם מספקת תוצאה שנשמרת לשנים רבות" "חשוב שההליך יעשה על ידי רופא מתמחה שמבצע גם בדיקת רגישות של חומר המילוי הנבחר באזור נסתר בגוף על מנת למנוע מצב שבו הגוף ידחה אותו. לאחר שנבחר החומר הנכון, הרופא מרדים הרופא את האזור, מזריק מספר פעמים את חומר המילוי, מעסה באצבעותיו את האזור ותוך כדי מפסל את השפתיים עם חומר המילוי שהוכנס לתוכן".

עוד ב-טיפוח:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.