חיפוש

אהבה זה לא מספיק

נועם בנאי, בנו של מאיר בנאי ז"ל, מוציא סינגל ראשון מתוך אלבום ראשון שבדרך ומספר על האובדן, על היצירה ועל האהבה שלא תמיד מספיקה לכולנו

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

"הבחירה לעבוד הפעם על אלבום מלא (בפעם הראשונה) היא לא מקרית. אחרי שנים לא פשוטות והתמודדות עם אובדן אבי, מאיר ז״ל, אני מרגיש היום שאני נמצא בנקודה חדשה. הלב פתוח, צמא לשמוח, להשתחרר, לאהוב, לרקוד, ובעיקר לרפא את הכאב ולא להשאר בו.העבודה עם גלעד שמואלי הרגישה כמו מלאכת ליטוש. מסשן לסשן הורדנו עוד שכבה ועוד מחסום עד שהגענו ללב. הכל חדש ומדוייק יותר באלבום הזה.

 

זאת הפעם הראשונה שנפתחתי לעבוד על שירים (גם ב ״אהבה זה לא מספיק״) עם כותבים מוכשרים ואהובים כמו דודי בר דוד, ורועי חסן. השירים, המילים והמנגינות, יחד עם ההפקה המרעננת של שמואלי הצליחו להביא אותי למקום חדש, שמרגש אותי, שנוגע בי, שפותח אותי לעולם ומרגיש כל כך נכון. את ״אהבה זה לא מספיק״ כתבתי יחד עם דודי בר דוד. הייתה לי את השורה הזו, וידעתי מה היא אומרת לי. גם את הלחן היה לי, אבל לא הצלחתי להרכיב הכל יחד. עם דודי זה היה ״one take". התקשרתי אליו באיזה לילה וסיפרתי לו על שיחה שהייתה לי עם הרב שלי, איתמר אלדר.  סיפרתי לו שאיתמר מניח כל בוקר כבר 35 שנה תפילין בלי לפספס אף יום, ושבחלק מהימים זה לא בא מתוך אהבה ותשוקה גדולה אלא מתוך מחויבות. דודי אמר לי "הבנתי הכל" ולמחרת השיר כבר היה כתוב.

 

התחתנתי לפני שנתיים כמעט. אני יודע שאהבה זה לא מספיק. אני גם יודע מה כן מספיק. בעולם האנסטגרם שלנו חייב להשמע גם קול כזה, שאומר את האמת הפשוטה, הלא נוצצת, זאת שנמצאת איתנו בסוף היום כשאנחנו הולכים לישון. ותתפלאו לשמוע, יש משהו כל כך משחרר בלהכיר בזה ש״אהבה זה לא מספיק״.

 

האזינו ל"אהבה זה לא מספיק"

 

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.