חיפוש

Print Screen: פסטיבל התרבות הדיגיטלית

פסטיבל פרינט סקרין של סינמטק חולון הוא מפגש בין עולמות האמנות, העיצוב והטכנולוגיה הדיגיטלית, המקדם חשיבה יצירתית , קידום יזמות ויצירת שיתופי פעולה ושיח פורה בין תעשיית ההייטק לבין עולמות האמנות והתרבות.

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
הפסטיבל ,שיתקיים השנה בין יום השואה לבין יום הזיכרון (30.4 -3.5) מתמקד דווקא בשאלות של שיכחה בעולם הדיגיטלי. בין השאלות שמלוות את הפסטיבל: כיצד הרשת משפיעה על חוויות הזיכרון שלנו? האם יש לנו "יכולת לשכוח וזכות להישכח" בעולם של זיכרון מחשב בלתי מוגבל? באילו אופנים יכול האדם לחמוק מרישום ההיסטוריה הווירטואלית? מה מקומו של החד-פעמי בעולם בו כל אספקט מתועד במאגרי המידע? כיצד מתעצבת חווית האובדן בעידן הרשת והאם הרשת אכן מאפשרת חיי נצח?  הפסטיבל יחקור את שאלות אלו בעזרת תוכנית אירועים חגיגית שכוללת הקרנות של סרטים זוכי פרסים מפסטיבל סאנדנס ו SXSW, מפגשים, סדנאות והרצאות עם מיטב המומחים מהארץ ומהעולם המשלבים בעבודתם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לצד יצירה אמנותית. ליאור זלמנסון, מנהל אמנותי: "אנו חיים בעידן מוזר. מצד אחד, כל אספקט בחיינו ופיסת מידע נרשמת, נאגרת ומתועדת איפשהו ברשת. מצד שני עומס הדימויים והמידע שמציף אותנו גורם לכך שבפועל המידע כמעט כולו נשכח.אנו נותנים לכלים הדיגיטליים ולאלו השולטים בהם אחריות בלעדית על הזיכרונות שלנו וכתוצאה מכך, גם על איך אנו עצמנו ניזכר עבור אחרים. הפסטיבל השנה דן בצורה יצירתית בסוגיה זו בעזרת שימוש באמנות, קולנוע, משחקים, מפגשים וחוויות אינטראקטיביות." מסרטו של דיאנה אשורוב "הנעליים של אמא" מסרטו של דיאנה אשורוב "הנעליים של אמא"   הפסטיבל פונה לקהל סטודנטים למקצועות הניו-מדיה וחובבי התרבות הדיגיטלית בגילאים השונים לצד קהל מקצועי של אנשי חינוך, אנשי טכנולוגיה ואמנים בין-תחומיים.

תוכנית אירועים >>

אתר הפסטיבל: Http://www.printscreenfestival.com מחירים: מחיר ל Festival Pass (שריון מראש לארבעה אירועים + כניסה לשאר האירועים על בסיס מקום פנוי): 100 ₪ במכירה מוקדמת (עד ה22/4) ו 120 ₪ לאחר מכן (מ ה - 23/4 ואילך). מחיר כרטיס לאירוע בודד: 38 ₪ חבילה יומית: כרטיס שלישי חינם לאירועי אותו יום (הזול מהשלושה) פרטים לרכישת כרטיסים: טלפון לרכישת כרטיסים: 03-5021555 לרכישת כרטיסים באתר >> סינמטק חולון , רח' גולדה מאיר מס' 6 חולון. 
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.