חיפוש
לקניה!

'האם' בתיאטרון גשר

שמונה שנים לאחר שפלוריאן זלר זכה בפרס "מולייר" על מחזהו "האם", תיאטרון גשר יציג את יצירתו על בימותיו. יוקי לביא ממליץ.

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

לכאורה המחזה החדש 'האם' שעולה על במות תיאטרון גשר, מתאר בפנינו את קורותיה של רעיה ואם בנקודת הזמן שילדיה התעופפו מהקן המשפחתי, אולם אין צורך בחדות אבחנה כדי להתחקות אחר מהותה האמיתית של העלילה.

 

זלר מגולל את בדידותה הנוקבת של האם, את ריחוקה ההדרגתי מבעלה, את היעדרויותיו התכופות באמתלות שונות ומשונות (כשכל אופציות החשד פתוחות), ואת התרפקותה על ימים עברו. האמא במחזהו של זלר משוועת לתוכן ממשי בחייה, למלא את הריק הבלתי אפשרי עבורה, ונסחפת למערבולות של דימיון ותעתוע.

 

סיטואציות שכיחות של פעם צצות בתודעתה, החמימות המלטפת של בן זוגה, ילדיה הקטנים המצויים בבעלותה הבלעדית, כשהיא כל עולמם ודואגת לכל מחסורם הגשמי והרגשי, פעולות יום יום שנועדו לרפד את משפחתה. כל זה כמו נלקח ממנה, ואט אט היא שוקעת בדכדוך וחולשה, ובד בבד ממשיכה להיאבק על תשוקתה לשמר את הנוסטלגיה החמקמקה של אז.

 

רוני עינב, תמיר גינזבורג ולצידם יוסי מרשק יגלמו את המעטפת המשפחתית, ומי שתנצח על המקהלה היא אפרת בן-צור.

 

עוד ב-חדש בתאטרון:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
ויטרינה - פרסום איכותי מבוסס תוכן עם ביצועים מעולים

ויטרינה היא מגזין אונליין מוביל ואיכותי לעולמות התרבות הפנאי והלייף סטייל, ופלטפורמת פרסום ייעודית לשיווק וקידום באמצעות תוכן. בויטרינה אנחנו מספרים וממליצים לקהל של מאות אלפי גולשים, על מגוון מוצרים, שירותים, אירועים ומותגים נבחרים, וממירים את התנועה בכתבות ליעדים מסחריים שונים, כגון: מכירות אונליין, יצירת לידים, יצירת רשימות פרסום ייעודיות (רימרקטניג), יצירת תנועה לאתרים חיצוניים, הבאה פיסית של הקונים אל חנויות הלקוח, חשיפה תדמיתית ועוד...
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.