חיפוש

שנה חדשה מתחילה בשינוי

עדי פרבר טוען שמה ש'אחר' בנו זה היתרון שלנו להצלחה. בעזרת שיטת אימון מנטלי וכלים חדשניים הוא מלמד אותנו איך להפוך את המגרעות של פעם לקלפים החזקים של היום

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

כולנו מכירים את התופעה בה בכל ראש השנה אנחנו מכריזים בהתלהבות: "השנה אעשה שינוי!" ואפילו מצהירים על מטרות חדשות-ישנות שנגשים. אז למה רובנו מהר מאוד מוצאים את עצמנו שוב תקועים באותו המקום? Accumatch - מערכת אבחון ושינוי התנהגותי מהפכנית תגלה לך באופן מדויק מה עוצר אותך בדרך להגשמת המטרות, ואיך לעשות שינוי שמותאם לך אישית!

 

איפה מתחילים?

לכל אחד יש מערכת של אסטרטגיות פנימיות, הטיות אישיות שהתקבעו כדפוסי חשיבה אוטומטים. דפוסי חשיבה מכתיבים את הדרך בה אנחנו חושבים, פועלים, מונעים ומתקשרים עם הסביבה. ההתנהגויות שלנו הן תוצר של דפוסי החשיבה שלנו שקובעים את התוצאות שלנו בחיים. חשיפה והעברה למודע של דפוסי החשיבה האוטומטיים יעניקו לנו 'אינטליגנציה התנהגותית', הזדמנות לעשות שינוי באופן מדויק ואפקטיבי עבורך באופן מותאם אישית.

 

כמה מילים על Accumatch

בעקבות שאלון אונליין קצר ופשוט (כ-30 דק') המערכת החדשנית של פרבר ממפה 49 דפוסי חשיבה, מפיקה מפת דפוסים של עולמך הפנימי באופן מבוסס מדע, אובייקטיבי, ובאחוזים מדויקים. Accumatch הוא פיתוח קנדי פעיל ב-15 מדינות מבוסס מדעי מוח, פסיכולוגיה התנהגותית, שיטת Nlp. לא מדובר בשאלון אופי או אישיות, אלא במערכת מיפוי עצבי (נירולוגי), שחושף דפוסים שאינם מודעים.

 

שינוי לשנה החדשה

למרות ההתלהבות לעשות שינוי בשנה החדשה - רובנו מוצאים את עצמנו תקועים. לכל אחד יש גורמים פנימיים אחרים שמשפיעים על הסיבה שהוא מצליח או מתקשה לעשות שינוי. ביניהם סוג ורמת מוטיבציה, דרייברים, סוגים של פוקוס, תהליכי חשיבה וקבלת החלטות, ועוד. יש לנו גם מסגרות זמן שונות להכלת שינוי ודרכים שיהיו אפקטיביות במיוחד עבורנו להתמיד בשינוי. כשנכיר את ה'אינטליגנציה ההתנהגותית' (התגובות הדיפולטיביות שלנו לטריגרים ביום יום) - לא רק שנקבל הכוונה מדויקת להצלחה וליצירת פריצת דרך ונמנע מהתסכול לעשות שינוי, אלא גם נוכל בעזרת כלים מותאמים אישית לשנות דפוסים לטובת הגשמה ושיפור איכות חיים. בעזרת האבחון נוכל לחסוך הרבה זמן וכסף על טיפולים לא אפקטיביים ומפגשי היכרות לא מקדמים.


עדי פרבר

עדי פרבר, מאמן אישי ועסקי שמוכר בין היתר מצוות המומחים בתכנית 'לבחור נכון עם מיכל צפיר'. הנציג בלעדי בישראל לשימוש ב-Accumatch להתפתחות אישית, להכוונה בקריירה, בעסקים ובזוגיות. פרבר גם עושה שימוש במערכת למיפוי תרבות ארגונית בחברות גיוס והשמה במשאבי אנוש. בין הממליצים על דרכו בישראל נמצאים ד"ר שלי ורוד (יועצת מינית וזוגית, האח הגדול לשעבר), ד"ר נדב יופה נבו (פסיכיאטר בכיר, לשעבר מנהל מרפאות בריאות הנפש בקופות), ובנוסף אחד מהסופרים המובילים בארץ, מנהלות משאבי אנוש בחברות הייטק ועוד.

חוברת תוצאות אבחון התנהגותי - Accumatch. צילום: יח"צ

חוברת תוצאות אבחון התנהגותי - Accumatch. צילום: יח"צ

 

 

Accumatch

כמה עולה?

עלות השימוש בשאלון והנפקת חוברת התוצאות הינה 800 ש"ח.
את הממצאים משקף פרבר בפגישת אימון אחת בלבד בעלות רגילה של 420 ש"ח.

איך משיגים?

באתר Accumatch בישראל

 

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.