חיפוש

צבעי השנה בקוסמטיקה

מוצרי הטיפוח של השנה נעים בפלטת הצבעים של ורוד ותכלת, כך קבעה חברת פנטון. סתיו ברגר בחרה את המוצרים בגוונים האלה שהכי עושים לה את זה, לחורף של פסטל

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
כבכל שנה בדצמבר, הכריזה ענקית הצבעים "פנטון" על צבעי השנה – הצבעים שיכתיבו טרנדים באופנה, איפור, עיצוב ובכל הקשור לתקשורת חזותית. עבור 2016 העומדת בפתח נבחרו שני צבעים: "סרניטי" שפירושו שלווה – תכלת רך, ו"רוז קוורץ", ורוד פסטלי שקרוי על שם אבן החן המפורסמת. השילוב ביניהם מדגיש רכות, עדינות ורוגע. זוהי פעם ראשונה בהיסטוריה שפנטון מכריזים על שני צבעים שחולקים את סטטוס צבע השנה, כהתכתבות עם הטשטוש המגדרי המאפיין את עולם האופנה. תכלת לבנים, ורוד לבנות? השנה כולנו פסטליים, אך לא קיטשיים. הצבעים מאזנים זה את זה, משתלבים ומעצימים אחד את התכונות של השני. אליבא דפנטון, בשילוב ביניהם הרוגע של סרניטי מתחזק, והעדינות של רוז קוורץ מתעצמת. תמיכה ואיזון הדדי הם אלמנטים חשובים ביותר בחיים נזילים ומשתנים, ובעיניי הערעור הזה של החלוקה המגדרית הקלאסית מחד, והעצמת מסרים של איזון, רוך ושלווה מאידך, מעורר השראה. סרניטי ורוז קוורץ, בנפרד וגם יחד, עתידים לפגוש אותנו במחלקות האופנה, היופי והאקססוריז. על מנת לא ליפול למלכודת של מתקתקות קיטשית או חדר ילדים מהלך, מומלץ לאזן את המראה עם אקססוריז נייטרליים או לחילופין לשלב את הגוונים בנגיעות של איפור רך וקורן. אני מצפה במיוחד למראה "ציפורן מורדת" במניקור הקרוב!

להלן כמה הצעות שאהבתי במיוחד:

מוצרים ברוז קוורץ: 1. סומק לוליטה, איל מקיאג', 169 ש"ח, 2. סומק אסנס סילקי טאץ', 16 ש"ח 3. שפתון בומבשל מאק, 90 ש"ח, 4. ליפ באלם בובי בראון, 110 ש"ח, 5. נר ארלדין לאוקסיטן, 201 ש"ח מוצרים ברוז קוורץ:
1. סומק לוליטה, איל מקיאג', 169 ש"ח, 2. סומק אסנס סילקי טאץ', 16 ש"ח
3. שפתון בומבשל מאק, 90 ש"ח, 4. ליפ באלם בובי בראון, 110 ש"ח, 5. נר ארלדין לאוקסיטן, 201 ש"ח

  מוצרים ברוז קוורץ וסרניטי 1. בשמי ספא שיק, 88 ש"ח, 2. לקים של אורלי, 35 ש"ח, 3. פצירה טוויזרמן, 200 ש"ח 4. צלליות אבן בועז שטיין, 89 ש"ח, 5. כלי הגשה, סטודיו פיפ :מוצרים ברוז קוורץ וסרניטי
1. בשמי ספא שיק, 88 ש"ח, 2. לקים של אורלי, 35 ש"ח, 3. פצירה טוויזרמן, 200 ש"ח
4. צלליות אבן בועז שטיין, 89 ש"ח, 5. כלי הגשה, סטודיו פיפ
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.