חיפוש

פסטיבל "רואים כנרת" יוצא לדרך

פרס הוקרה על תרומתו לקולנוע יוענק לבמאי אבי נשר בפסטיבל הקולנוע והניו-מדיה הראשון של המכללה האקדמית כנרת

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

פסטיבל הקולנוע והניו מדיה הראשון של המכללה האקדמית כנרת יתקיים בתאריכים
4-6/7/2019, בשיתוף פעולה עם פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה


אירוע הפתיחה של הפסטיבל יתקיים במעמד הבמאי אבי נשר, שביים את הסרטים "סוף העולם שמאלה", "ספור אחר" ועוד סרטים רבים נוספים שהשפיעו רבות על הפילמוגרפיה הישראלית, ופרס הוקרה על תרומתו לקולנוע הישראלי יוענק לו מטעם המכללה.

פסטיבל רואים כנרת
פסטיבל "רואים כנרת" יפתח השנה בפעם הראשונה

בפסטיבל יתארח גם הבמאי וצלם הטבע משה אלפרט ("ארץ בראשית"), אשר יציג קטעים מסרטו החדש "כנרת – ים של חיים", ויוקרנו סרטים ישראלים ובינלאומיים אשר זכו בפרסים בינלאומיים, סרטי אנימציה לילדים, ותתקיים הרצאתו המרתקת של טל הרינג, אחראי פיתוח תחום הניו-מדיה בקרן גשר לקולנוע רב-תרבותי, על מציאות מדומה כמדיום סיפורי.


פסטיבל "רואים כנרת" יתקיים בתאריכים 4-6/7/2019, בבית גבריאל, ונעשה בשיתוף פעולה עם פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה. בין הסרטים שיוקרו בפסטיבל: "נשים מתות מהלכות" (ארה"ב 2018), "עכו חלומות" (ישראל 2018), "זעם ותהילה" (ישראל 1984), "ארמי אוף לאברז הארץ הקודש" (ישראל 2018) ועוד.

הסרט ארמי אוף לאברז בארץ הקודש
"ארמי אוף לאברס בארץ הקודש". צילום: דוברות המכללה האקדמית כנרת

 

נשיא המכללה האקדמית כנרת, פרופסור שמעון גפשטיין: "הפסטיבל שהוא יוזמה מבורכת של החוג לתקשורת במכללה, אשר מופק בין היתר על ידי הסטודנטים כחלק מלימודיהם ובשיתוף עם יישובי האזור, הוא דוגמה לעשייה משמעותית ועשירה הנעשית במכללה בדיסציפלינות השונות אשר משלבות לימודים עיוניים לצד פרוייקטים מעשיים וחשובים כמו פסטיבל הסרטים".


יוזמת ומנהלת הפסטיבל, הגר קוט: "הפסטיבל מנסה לחבר בין הצפון למרכז בתכנים ובעשיה. סטודנטים מכל הארץ יקרינו סרטיהם ויקבלו פרס חביב הקהל. יוקרנו סרטים על הצפון של יוצרים מרכזיים תושבי האזור, בנוסף פרס הוקרה מיוחד יוענק לאבי נשר מיוצרי הקולנוע האהובים והמוכרים ביותר בישראל. יצירתו הקולנועית העשירה נמשכת לאורך ארבעה עשורים. נשר הצליח לגעת בישראלים רבים שצפו בסרטיו, ולספר בשפת הקולנוע על הקיום שלנו כאן".

 

עוד ב-חדש בקולנוע:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.