חיפוש

פסטיבל "ימי מוסיקה יהודית" ה- 8 

מגוון של קונצרטים, סדנאות ויום עיון בסימן מסורת מתחדשת. חזנות, מוזיקה אנדלוסית וגרוב אתיופי. כל הצלילים של התרבות היהודית

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

פסטיבל "ימי המוסיקה היהודית" ה- 8 בניהולו המוזיקלי של ד"ר יובל רבין הוא חגיגה של צלילים וסובלנות יתקיים במחלקה למוסיקה באוניברסיטת בר-אילן. 

 

המוסיקולוג ונגן העוגב הבינלאומי יצר את הפסטיבל במטרה לתת במה איכותית למוסיקה יהודית איכותית באשר היא, תוך הקפדה על האיכות אך ללא משוא פנים של סגנון אחד על פני האחר. ימי מוסיקה היהודית בונים גשרים בין מזרח ומערב, בין ישן וחדש ובין העממי והאקדמי. 

נרקיס. צלם: טל עבודי

את הפסטיבל יפתח יום עיון בנושא מוסיקה יהודית ובו שני מושבים וקונצרט פתוח.
תכנית הקונצרטים השנה היא בסימן מסורת מתחדשת ובו משתתפים מוזיקאים בולטים ששואבים את השראתם ממסורות קהילות ישראל השונות ומשלבים ישן בחדש. מוסיקה מסורתית מקהילות ישראל השונות וזאת בצד סדנאות התנסות ויום עיון. החלק העיוני הוא ללא תשלום, הקונצרטים- בתשלום, כמפורט:

מתי: 25.2-27.2.20
איפה: המחלקה למוסיקה אוניברסיטת בר-אילן, בניין  1005
כמה: 50 ש"ח לקונצרט, 90 ש"ח לערב ו- 150 ש"ח לכל הפסטיבל. לילדים וסטודנטים: 45,85 בהתאמה, ו- 140 ₪ לכל הפסטיבל. סדנת קרליבך ב 20 ₪.


 

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.