חיפוש

פינוי בנוי תל אביב 2022

אחד מהכלים הפופולריים והאפקטיביים כיום ליצור יחידות דיור נוספות בערים צפופות או וותיקות, היא כמובן תוכנית פינוי בינוי שמלווה את ממשלת ישראל כמה עשרות שנים

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

התוכנית שכוללת בתוכה כמה סוגי פרויקטים שונים להתחדשות עירונית, פעילה במגוון ערים בישראל ואיננה פוסחת על אף עיר החל מהפריפריה ועד לערים המרכזיות. אחת מהפרויקטים שיותר מזוהים עם הכלי הפופולרי הזה הוא כמובן ''פינוי בינוי'' המשמש לא מעט ערים בכדי לפנות מבנים ישנים, להכפיל את כמות יחידות הדיור ובעיקר לתת מענה עבור תושבים חדשים. הפרויקט של פינוי בינוי נמצא גם שכיח לא פחות גם בעיר המרכזית של ישראל הלא היא תל אביב. 

 

המספרים של תל אביב

העיר אשר נחשבת לאחת מהמרכזים הגדולים בישראל, מושך אליו לא רק את מיטב השפים ואנשי הייטק אלא לא מעט תושבים חדשים מידי שנה, על כן המספרים של עיריית תל אביב ביחס לערים אחרים די מרשימים. בכל הקשור לפינוי בינוי נמצאים לשנת 2022 כמעל ל12 אלף פרויקטים מתקדמים במסגרת פרויקט פינוי בינוי. בשנת 2020 לשם השוואה, נרשמו מעל לחמש עשר אלף יחידות דיור שנרשמו במסגרת פרויקטים של פינוי בינוי ברחבי העיר ונפרסו על פני 41 מגרשים שונים ברחבי העיר. אפשר להבחין כי מסגרת של פרויקטים כדוגמת פינוי בינוי, הנחשבת לשנייה בפופולריות שלה בכל הקשור למסגרות פינוי בינוי בתל אביב

 

פרויקטים בולטים

אחת מהתוכניות שאושרה לאחרונה ולה יצא קול קורא לפני מספר חודשים, הוא לא אחרת מהתוכנית שמתקדמת יפת 185-197 כוללת לא פחות ממאתיים שבעים ושלוש יחידות דיור! הפרויקט אמור להוסיף מעל לאלף יחידות דיור חדשות ולהפוך לאחד מהפרויקטים המרכזיים של העיר תל אביב. 
פרויקט next על הפארק עודנו בשלבי תכנון אך אמור להיות מבין הפרויקטים המובילים בחלקה הדרומי של העיר תל אביב, הוא אמור להתפרס על פני שישה בניינים שיעבור פינוי בינוי ולייצר כ260 יחידות דיור חדשות בבניינים שבין שבע עד תשע קומות. הפרויקט בהובלת חברת ב.ס.ר מכיל מגוון דירות החל מפנטהאוז ועד לדירות 4 חדרים, דירות גן ובמחיר התחלתי שעומד על כ2 מיליון שש מאות שקלים. 
 

עוד ב-צרכנות:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.