חיפוש

פטריות קסם

פטריות השי טאקי והמאי טאקי של חוות תקוע עוזרות למניעת סרטן ביותר מדרך אחת - במיוחד בחודש אוקטובר, שמוקדש למלחמה בסרטן השד

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
"חוות תקוע", המשווקת פטריות וירקות מיוחדים, מקדמת את המודעות למאבק בסרטן השד. במהלך חודש אוקטובר, שהוכרז כחודש המודעות לסרטן השד, ישווקו הפטריות של החווה במהדורה מיוחדת באריזות ורודות, עם מדבקה וסרט ורוד – סמל המאבק בסרטן השד. חלק מההכנסות יועברו כתרומה לעמותת "אחת מתשע", הפועלת לקידום המודעות למחלה ולתמיכה בחולות וקרוביהן. הנטורופתית טל בן דוד: "מחקרים רבים מאששים כי פטריות מאכל (מסוגים מסוימים) בעלות יכולות אנטי-סרטניות התורמות למניעת מחלת הסרטן, מעכבות את התפתחות התאים הסרטניים ואף מקלות על ההתמודדות עם המחלה". פטריות מאי-טאקי ושי טאקי הם הבולטות במלחמה בסרטן, ולצדן "חוות תקוע" משווקת פטריות יער, מלך היער, שי-מג'י, הטאקי, חצוצרה זהובה ועוד, כולן משתלבות במגוון רחב של מנות ומטבחים, ומומלצות במיוחד עם פסטה. כמה: פטריות טריות -  10-12 ₪ (ל 100-150 גרם). פטריות מיובשות - 10-12 ₪ ל- 25 גרם. איפה: את פטריות חוות תקוע ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, החנויות הפרטיות והשווקים הפתוחים ברחבי הארץ.
עוד ב-כתבות בריאות:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.