חיפוש
לקניה!

על הקצה

מופע בועט ועוצמתי שנוצר מתוך החיים על הקצה כפרט וכחברה. כל הפרטים וגם כרטיסים במחיר מיוחד למופע הקרוב במרכז סוזן דלל

פורסם ב: 07/10/2019
X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

המופע 'על הקצה' הוא מופע עוצמתי וסוער שמקרב את הקהל, תרתי-משמע, לחוויית מחול מחבקת ובועטת כאחד. החוויה ממנה נוצר המופע היא של חיים 'על הקצה' - בין תחושת המתח הפנימי למתח החיצוני, תוך שהיא בוחנת את היחסים ביניהם.

 

החיים 'על הקצה', שמחאות חברתיות הן רק סימפטומים חלקיים ביותר שלהם, הם חיים בעולם שבו אנו בובות על חוט שמישהו אחר, לעיתים בלתי ידוע, שולט בהן. וכדי שלא נראה זאת אנו נאחזים ככל יכולתנו באשלייה של שליטה בגורלנו, שבאופן אירוני מסייעת למושך בחוטים להמשיך לעשות זאת בלי התנגדות. 

 

החיים על הקצה הם חיים במקום שבו קריאה לעזרה מהאחר איננה נשמעת כלל, או גרוע מזה, נופלת על אוזניים אטומות. רגעים של רוך, אינטימיות ותמיכה נעלמים שוב ושוב בגלים של התרחשויות של מלחמת הכל בכל.

 

לדברי אמיר קולבן, כוראוגרף ומנהל אמנותי של להקת קולבן דאנס: "החיים על הקצה פירושם גם לבחור בין להיות בפנים, IN, או להיות בחוץ, OUT. להיות בפנים פירושו להיות בתוך משחק סכום אפס, שבו יש מנצחים ומנוצחים ולהיות בחוץ, פירושו לוותר מראש על האפשרות להשתתף במשחק הזה. ובכל זאת, המאמץ החוזר ונשנה ליצור חיבור עם האחר, אחר אנונימי כלשהו, אשר יגשים את המשאלה לאהבה ורוך, לשותפות אמיתית, יוצר תקווה לניצחון התשוקה הממשית, החמה, האנושית, על האפשרויות הקרות של החיבור הדיגיטלי".

 

מתי: יום שני, 18.11, בשעה 21:00

איפה: מרכז סוזן דלל, תל אביב

כמה: 130 ש״ח

מחיר מיוחד לחברי ויטרינה: 79 ש״ח בלבד!

כוריאוגרפיה: אמיר קולבן

עיצוב תאורה: שי יהודאי

עיצוב פסקול: אמיר קולבן, 

 

אודות להקת קולבן דאנס

 

להקת קולבן דאנס נוסדה ב- 1996 ע"י המנהל האמנותי והכוריאוגרף אמיר קולבן. קולבן דאנס היא להקת מחול בינלאומית עכשווית, החיה ונושמת את הווייתה המורכבת והטעונה של ירושלים, ומגיבה עליה כאן ועכשיו, דרך מחול עכשווי, מוקפד, מטלטל, מעורר מחשבה ובעל אמירה נוקבת בשדה החברתי או האישי.

 

 

הלהקה משלבת בעבודתה מיומנות כוריאוגרפית ותעוזה אמנותית הבאים לידי ביטוי בפיזיות, אתלטיות ומורכבות טכנית ורקדניה שותפים פעילים בתהליך וביצירה. כחלק מפעילותה חרטה הלהקה על דגלה להנגיש את שפת המחול למגוון קהלים, מבוגרים ילדים ונוער והיא פועלת לשם כך (בנוסף למופעי המחול) באמצעות בית-הספר למחול ומפגשי אמן וסדנאות מחול המתקיימים במשכן הלהקה והסטודיו למחול בלב ירושלים. 

 

להקת קולבן דאנס בעלת מוניטין בין-לאומי ומופיעה בפסטיבלים והיכלי תרבות ברחבי העולם זאת לצד יצירת שיתופי פעולה עם אמנים בינ"ל. בין יצירותיה הבולטות ניתן למנות את: 'חי בסרט', 'השתיקה', 'על הקצה', 'מי לקח את הגבינה שלי' ועוד.

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.