חיפוש

עיצוב פנים לחלל משרדים ביתי

הקורונה לא עוזבת אותנו . כנראה היא תישאר איתנו לחגים הקרובים. אבל סדר היום והחיים האינטנסיביים ממשיכים קדימה כולל העבודה השוטפת וביצוע משימות מהבית. אז איך נארגן לנו סביבת עבודה נעימה ונוחה מצד אחד אך גם יעילה ללא גירויים או הסחות דעת? על כך בפוסט הבא

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

האלמנט הראשון שאנחנו צריכים לחשוב עליו הוא תאורה נאותה. בדרך כלל בסלון או פינת אוכל התאורה היא יותר חלשה ממשרד המרובה מנורות הלוגן. זאת היות והסלון מעוצב פעמים רבות לתת תחושה של שקט, רוגע וללא כל ה- RUSH של היומיום. לכן מוטב בבתים בהם אין אור חזק בשעות היום להוסיף כמה עמודי תאורה דקורטיביים (מומלץ בצבע שחור שיתאים להכל..) כאשר האור צריך להיות על מוקרן בצורה עקיפה על שולחן העבודה ובמרחק שלא עולה על שני מטרים. אם אפשר להוסיף תאורה בתקרה , אפילו במרחק מה משולחן העבודה , עדיף תאורה עילית מאשר תאורה צדדית בפיזור אור אחיד לאורך כל חלל העבודה.

 

מבחינת בידוד של רעש משאר מוקדי הפעילות של הבית , ניתן לקנות בהמון חנויות של "עשה זאת בעצמך" פרספקט כמו אתר מרזבית ,שאלו הן הפרדות שקופות לבידוד הרעש כמו שאתם רגילים לראות בקופות חולים בקבלה. אם אתם למשל רוצים להשמיש את כל הקומה התחתונה לטובת משרד בביתכם ויש לכם עוד חדרים באותה קומה , תוכלו להשקיע יותר בפרופיל בלגי לבן המעטר את דפנות דלת הזכוכית שתקנו לטובת החדרי העבודה הפרטיים. המטרה היא עדיין לשמור על פרטיות יחד עם תחושת זרימה ופתיחות בין כל החללים.

 

מבחינת חסכון במקום מומלץ להצמיד כל זוג מחשבי עבודה גב אל גב , על מנת לשמר את תחושת הפרטיות מצד אחד ומאידך קירבה מספקת בין האנשים שיוכלו לנהל שיחת התייעצות תוך כדי עבודה.

 

אחרי שעבדנו על האזור של שולחנות העבודה נתרחק מעט כמה מטרים ונארגן לנו גם מתחם מנוחה, או שבירת שגרה. כידוע אי אפשר לשבת כל היום ומומלץ לקום פעם בשעה לחלוץ איברים ולשנות קצת אנרגיות. לכן נרצה שברדיוס הקרוב של מטר , מטר וחצי לא יהיו עצמים גדולים בולטים שיפריעו לנו במתחם התמרון ובמרחק של מעל שני מטרים נרצה להקים מתחם של כורסאות מפנקות או פופים גדולים בשלל צבעים עם שולחן צד בו נוכל לשבת לנוח קצת או לשתות קפה. מתחם המנוחה הוא מקום קלאסי לשיחת עדכון יומית או לארוחה קלה בין הפסקות ואין להקל ראש בפינה זו. כמו בבית . אנחנו רוצים ליצור אזורי אווירה שונים שנותנים לנו התחדשות.

 

אתר טוב לדוגמא הוא הפופים של מיכל שם תוכלו למצוא עשרות פופים , גדולים וקטנים שיתנו לכם הרגשה טובה בבוקר שאתם נכנסים "למשרד".

עוד ב-לעצב את הבית:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.