חיפוש

ניתוח הרמת עפעפיים

השפעות הזמן ניכרות על הגוף ובין היתר, גם על העפעפיים. האיבר בעל העור הדקיק הזה, הוא מהראשונים באיזור הפנים שמופיעים עליו קמטוטים, כאשר ברבות השנים העפעפיים עלולים להיראות נפולים ולהקנות מראה עייף וכעוס.

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

ניתוח הרמת עפעפיים נועד על מנת לתקן את המראה הזה ולהחזיר את הזמן לאחור, במובן של הענקת רעננות וחיוניות לאיזור העיניים, המשפיעות על ההבעה כולה. ד"ר אבנר בן שושן הוא פלסטיקאי מומחה וכרופא צבר שנים של ניסיון בניתוחים פלסטיים מגוונים, ביניהם ניתוחים להרמת עפעפיים.

 

למי מיועד ניתוח הרמת עפעפיים?

העפעפיים הם איבר שנוטה "ליפול" ככל שהזמן חולף, כאשר הסיבות למראה נפול של העפעף העליון או התחתון הן רבות, ביניהן:

 

1.    הזקנה – בגילאים מבוגרים העור מאבד מגמישותו והופך דק יותר. השומן הטבעי שהעניק נפח לפנים, מידלדל וכך נוצרים עודפים של עור, שהופכים מקומטים ובעלי מרקם מחוספס ופחות נעים למגע. גם העפעפיים מושפעים מתהליך זה ועייפות שרירי העיניים הופכת לניכרת – ומייצרת מראה "כבד" של כל איזור העיניים.

 

2.    השמנה והרזייה משמעותיות – אצל אנשים שהתמודדו עם עודף משקל ניכר ואז השילו קילוגרמים רבים, יכולה להיווצר נפילה של העור והצטברות של עור עודף, היכן שהשומנים הצטמצמו. העפעפיים יכולים בהחלט להיות מושפעים גם הם מדיאטות כאלה ואחרות ולהיראות נפולים ו"מרוקנים".

 

3.    עייפות מצטברת – עפעפיים תחתונים שנפוחים ונפולים באופן קבוע ונראים כהים יחסית, הם תוצר של מחסור אדיר בשעות שינה ומעמסה עצומה על הגוף והנפש.
גורמים אלו ונוספים, יכולים בהחלט לעורר את הצורך של הגברים והנשים המתמודדים עמם, לפנות לרופא מומחה לפלסטיקה, לצורך קביעת תור עבור ניתוח הרמת עפעפיים, אשר יכול לשנות לטובה את מראה הפנים. זהו ניתוח שהופך למבוקש יותר ויותר בשנים האחרונות, בעיקר בקרב מי שחצה את גיל שישים.

 

מהם שלבי הניתוח?

בהתאם לאיזור שבו יש צורך לבצע את התיקון, כך ייקבעו שלבי הניתוח, כאשר הוא יכלול בדרך כלל הסרה של עודפי עור היכן שיש הצטברות של עור וכן שומן מיותר באם קיים כזה. לרוב יתחיל המנתח את עבודתו בעפעף העליון ורק אז יעבור לתחתון. 

 

לצורך קבלת התוצאות המיטביות בניתוח להרמת עפעפיים, יש להתכונן מבחינה פיזית מספר שבועות לפני ההגעה לקליניקה, זאת כדי שהגוף יהיה מוכן לתהליך באופן אופטימלי והתוצאות הסופיות יהיו לשביעות רצונו של המטופל. תהליך ההכנה כולל הימנעות מעישון ומתרופות מסוימות, במידה שהרופא מבקש לעשות זאת, כמו גם ביצוע בדיקות דם מעמיקות ובדיקות של תפקוד הלב.

 

חלק חשוב נוסף בתהליך ההכנה לניתוח, הינו בדיקת ראייה ותקינות תנועת העיניים – בדיקת שיכולה להשפיע על מהלך הניתוח ועל הדרך המדויקת שבה יבחר המנתח לטפל בעפעפיים הנפולים.

 

תקופת ההחלמה לאחר ניתוח עפעפיים 

בדרך כלל ניתן יהיה לחזור לשגרה בתוך ימים ספורים מסיומו של ניתוח הרמת עפעפיים, כאשר ההנחייה היא להימנע מחשיפה גבוהה וארוכה לשמש והמלצות השינה כוללות היעזרות בכרית גבוהה, שעשויה למנוע הצטברות של נוזלים באיזור המנותח. מעבר לכך, בתוך כשבוע – התוצאות הסופיות כבר יתחילו להיראות ואפשר יהיה לשוב לפעילות מלאה, בזהירות כמובן.

 

האם ניתן לשלב את הניתוח עם הליך אסתטי אחר?

מגוון הניתוחים האסתטיים שעוברים אנשים מבוגרים הוא רחב: לרוב האנשים יש את המאפיינים המסוימים בגופם ובעיקר בפניהם, שאת המראה שלהם הם היו מעוניינים לשדרג. עבור מנותחים המתמודדים עם קמטים רבים באיזור הפנים, ניתוח הרמת עפעפיים מהווה הזדמנות טובה "לשפץ" גם איזורים אחרים ולכן הליכים כמו מתיחת פנים, הרמת גבות וניתוחים דומים – ישולבו אצל רבים מבין הפציינטים, שהגיעו במקרו אל הקליניקה לצורך הרמת העפעפיים שלהם.

 

חשוב לפנות לרופא בעל מומחיות בתחום הרמת העפעפיים

ד"ר אבנר בן שושן הינו רופאה מומחה לפלסטיקה, שמאחוריו שנות ניסיון רבות בביצוע ניתוחים אסתטיים מגוונים, לרבות ניתוח להרמת עפעפיים אצל נשים וגברים. מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע להליך הרמת עפעפיים? התקשרו לקליניקה והזמינו תור בהקדם בטלפון 072-3304932

עוד ב-רפואה אסתטית:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.