חיפוש

מרכז ענב לגרוב

מרכז ענב לתרבות שמעל גן העיר בתל אביב, מביא לקדמת הבמה את הרכבי הפיוז'ן מהטובים באיזור, בסדרת הופעות חורפיות שפונות לקהל האלטרנטיב. כל הפרטים בפנים

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
Sit & Listen היא סדרת מופעים חדשה, פרי שיתוף פעולה מיוחד בין מקבץ הרכבים מקומיים מושמעים ואהובים למרכז ענב לתרבות. כבר שנים שמרכז ענב מקיים אירועי תרבות ואמנות מעל גן העיר בתל אביב, והשנה הוחלט להביא לקדמת הבמה את הרכבי הפיוז'ן מהטובים באיזור. . הסדרה החלה ב18 לינואר עם ההרכב Tatran, טריו פוסט רוק יחסית ג'אזי ללא זמר, שמצליח לחדור חזק באוזנינו בשנים האחרונות. הבאטרינג טריו, הרכב טריפ הופ וביט מרתק,יחזור מהכפור בחו"ל לכפור בארץ להופעה ב30.1. המפיק אופיר קוטיאל הידוע בשם קוטימאן, יחד עם הזמרת קרולינה יפיקו צלילי soul funk ב20.2 ,ובו5.3 מיטב החיבור בין הבלקנים לארצינו, בום פם,ייתן את חלקו.

האזינו לבאטרינג טריו:

הסדרת תסגר באופן סמלי על ידי 'תנועת גן העיר', המוכרים כ garden city movement, הרכב אינדי פופ אלקטרוני הפעיל מ2013, שמעניין יהיה לראות או לגלות לראשונה במרכז ענב. לא ניתן לחוות את המופיעים האילו באולם קונצרטים בשגרה,ושיתוף פעולה הבריא הזה לוקח אותנו אחוצה מהמועדון לנשום אוויר צח, ואנחנו מודים על כך.

sit@listen, סדרת מופעים חדשה של מרכז ענב

מי ומתי: באטרינג טריו - 30 בינואר, 21:00. קותימאן אורקסטרה עם קרולינה - 20 בפברואר, 21:00. בום פם - 5 במרץ, 21:00. גארדן סיטי מובמנט - 1 באפריל, 21:00.
עוד ב-מוזיקה ארכיון:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.