חיפוש

מזל וברכה

במיוחד לכבוד יום האישה הבינלאומי, שחל השנה ב 18.2, האתר המקוון של המדרש לפנימיות הנשמה מציע מתנה מיוחדת בעלת משמעות יוצאת דופן - צמיד ושרשרת ניצחתי ואנצח

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

הסט הוא חלק מסדרת "מתנה עם משמעות" הקשורות לספר ׳ניצחתי ואנצח׳, המנחה את קוראי הספר לחיות ולחשוב בצורה נכונה וחיובית ולהעביר את הטוב הלאה. הסדרה מתמקדת בכניסת משפטים קצרים על שיגרת היומיום שלנו, אשר מסייעים לנו באימון מחשבתי חיובי לנצח את היום ולחיות אותו בדרך הטובה ביותר. ׳ניצחתי ואנצח׳ הוא סיפרו של יצחק ישראל שימרון המאגד שיעורי מודעות רוחנית שסוחף, מרגש ומשנה מציאות של אלפי אנשים. במהרה הפך הספר לדרך חיים וכיום לימודי ׳ניצחתי ואנצח׳ מתקיימים ברחבי הארץ ואף בעולם, והתכשיטים מהסדרה מבוססים על משפטים עיקריים מתוך הספר. משפטים לבחירה: "שימני כחותם על ליבך", "לב טהור ברא לי", "נצחתי ואנצח"

מה בסדרה?

צמיד "שימני כחותם על ליבך" - צמיד גולדפילד בעבודת יד משובץ באבני סברובסקי. כמה : 320 ₪ "צמיד שרשרת עוצמה רוחנית על צווארך עשויה מגולדפילד - להתחזקות ועוצמה רוחנית להשגחה צמודה בכל רגע, בכל שרשרת אבן חושן לבחירה. כמה: 230 ₪ "שרשרת

השיטה

שיטת ׳ניצחתי ואנצח׳ מבוססת על תורת החסידות של הבעל שם טוב הקדוש ועל תורתו של רבי נחמן מברסלב המגלים לנו את הקשר בין עולם המחשבה, הדיבור והמעשה. השיטה מלמדת כיצד להכניס רוחניות לגשמיות. כל העשייה שלנו, מפעולה שגרתית ופשוטה ועד למעשה מאתגר ומהפכני, הכל נעשה בכוונת הלב ובחשק גדול. והודות לכך אנו יוצרים מציאות מאושרת מחוברת בכל רגע למי שאנחנו עמוק בפנים.

עוד ב-לקנות משהו:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.