חיפוש
לקניה!

שיעורים פרטיים - הדור הבא

הכירו את שיטת הלימוד החדשנית שעושה מהפכה באופן שבו ילדי הדור הבא לומדים

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

שיטות הלימוד הנהוגות כיום במרבית בתי הספר, לא השתנו הרבה במהלך מאות השנים האחרונות. עדיין מדובר במורה שעומדת מול כיתה, עם לוח, מחברות, הכתבות, חומר לימודי כתוב שמועבר מדור לדור, בוחני פתע ומערכי שיעור ארוכים ומשמימים.

 

שיטת מ.פ.ל (ראשי תיבות של 'מורה פרטי לחיים') שפותחה בישראל על ידי אייל בר דוד - מורה וחוקר חינוך ותרבויות, היא שיטת לימוד חדשה ומתקדמת שלוקחת את הלימודים אל מקומות חדשים של אינטראקטיביות, משחק, משוב קבוע וגירויים קוגניטיביים, זאת לצד העברת והטמעת החומר הלימודי באופן מעמיק ויסודי. 

 

התלמידים שמשתתפים בתוכנית מ.פ.ל יכולים לעשות זאת במפגשים פרטיים של אחד על אחד עם מורי השיטה, בכיתות ובשיעורים פרונטליים בקבוצות קטנות, או אונליין מול המחשב. היתרון בלמידה אינטראקטיבית הינו בהעברת התכנים הלימודיים בצורה מוחשית ופעילה בכל המקצועות. שיטה זו מעשירה ומבססת את ההבנה הקוגניטיבית של הילד, כשהדגש הוא על פידבק הדדי בין התלמיד למורה ולהיפך. (שזהו, על פי מחקרים בתחום, בעצם החסר העיקרי של הילדים הלומדים בכיתות עמוסות תלמידים נוספים.)

 

שיטת הלימוד של מ.פ.ל פונה אל הצרכים של הילדים למוחשיות, תשומת לב מצד המורה ומענה מהיר ומיידי, תוך שימת דגש על הנאה וסיפוק מתהליך הלמידה. ובאמת הילדים בתכנית מ.פ.ל גם מצליחים לשפר משמעותית את ביצועיהם הלימודיים וגם מדווחים על הנאה ועניין שהם מפיקים מהשיעורים. להבדיל מהשיעורים בבית הספר, פה הם לא מחכים שהשיעור יגמר כבר.

 

לפרטים נוספים ולמנוי מ.פ.ל במחיר מיוחד לחברי ויטרינה - לחצו כאן >>

 

 

 

עוד ב-לכל המשפחה:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.