חיפוש

לעשות את זה חלק - הסרת שיער בלייזר

כיום, תודות להתפתחות הרפואה האסתטית, קיימות מספר דרכים להסרת שיער, אשר לא מלווים בכאב וכמובן - ללא סיכונים בריאותיים ארוכי טווח: הנפוץ ביותר הוא הסרת שיער בלייזר

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

שיער גוף יכול להוות נושא רגיש לרבים מאיתנו, מה לעשות שמלאכת הייצור שלנו - חלקנו זכינו למנת יתר ממנו. גם אם מדובר בנושא בולט לעין, או שיער גוף מוצנע שמפריע לנו אישית, הרצון להוריד אותו הוא דבר לגיטימי ושכיח מאוד. 

 

בעבר פעולה זו הייתה כרוכה בכאבים, במספר טיפולים לא מבוטל, ברמת קרינה גבוהה אשר לוותה בתחושת שריפה פעמים רבות על העור. כיום, תודות להתפתחות הרפואה האסתטית, קיימות מספר דרכים להסרת שיער, אשר לא מלווים בכאב וכמובן - ללא סיכונים בריאותיים ארוכי טווח.

 

הנפוץ ביותר הוא הסרת שיער בלייזר:

מדובר בטיפול אשר מטרתו להרוס את זקיק השערה באמצעות אנרגיית אור, אשר פוגעת בחלבון הנמצא בקצה השערה וחושפת אותו ל-62 מעלות צלסיוס שגורמת להריסתו. 
נשמע מסוכן? אז זהו שלא, כל עוד תדאגו לעשות את הטיפול במכון מקצועי בעל האישורים הדרושים והציוד הנדרש, תהיו בטוחים שיתאימו לכם את אורך קרן האור בהתאם לסוג העור שלכם, כך שלא תהיה שום פגיעה בעור עצמו אלא רק באותו חלבון המצוי בשערה. לכן, אין סיבה לחשוש מבעיות רפואיות כאלה ואחרות לאורך טווח.

 

טיפול הסרת השיער נעשה על פי מספר שלבים, בתחילה תגיעו לפגישת ייעוץ במכון המורשה לכך, במהלך הפגישה יבחנו את סוג העור שלכם, צבע השיער שלכם ויתאימו לכם את הטיפול הנדרש בהתאם לנתונים שלכם, למשל:

 

צבע שיער כהה - מכיל יותר חלבון מלנין, מה שאומר שניתן להרוס אותו בקלות רבה יותר ולכן סביר להניח שיצטרכו פחות טיפולים מאשר בעלי שיער בהיר.

 

צבע עור - ככל שצבע העור של המטופל/ת כהה יותר, כך הוא חשוך יותר בפני קרן הלייזר ועתיד להתחמם ביתר קלות, לכן נעדיף להוריד את רמת החוזקה של הקרינה ולבצע מספר טיפולים רב יותר אך בעוצמה נמוכה יותר.

 

חשוב מאוד לציין שיש להקפיד מחשבה רבה בהחלטה היכן לעשות את הטיפול, למרות שמדובר בטיפול מאוד שכיח, עדיין יכולים להיווצר בו סיבוכים כמו: כוויות בעור, צלקות, כאבים... מה שיעידו שמדובר על מקום לא מקצועי, או בציוד פגום.

 
איך תדעו שמדובר במקום מקצועי המוסמך לטפל בהסרת שיער בלייזר?

תוודאו שתחילת התהליך מצריך מפגש אישי עם רופא מוסמך, אשר יסתכל על הנתונים שלכם ויביא לידכם את האופציות הקיימות בהתאמה מדויקת עבורכם, לא טלפונית ולא אונליין - פנים מול פנים.

 

תמיד מומלץ לעקוב אחר חוות דעת, לבקש לדבר עם מספר אנשים שעברו את התהליך באותו המקום, גם כשמדובר בטיפול פשוט, הזמן הזה ישתלם לכם.

 

דוגמה לטיפול הסרת לייזר בהתאמה אישית ניתן למצוא במרפאת ד"ר אלמן, אחת הרשתות היחידות בארץ המבצעות טיפולים בהתאמה אישית, בעלת אבחון קפדני על ידי צוות מקצועי ומוסמך - רופאים מומחים ומטפלים במגוון הטכנולוגיות המתקדמות בעולמות הרפואה האסתטית.

 

אז אם אתם נותרתם עם שאלות נוספות בנוגע להסרת שיער בלייזר, אתם מוזמנים לפנות ישירות למרפאת ד"ר אלמן בטלפון: 077-8050787.

 

עוד ב-רפואה אסתטית:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.