חיפוש

כל היתרונות של חברת ביטוח דיגיטלית

חשבתם שאתם כבולים רק לחברות ביטוח ממוסדות וגדולות? אז טעיתם. עם כניסת עולם הדיגיטל לחיינו, השתנו חוקי המשחק. מהיום אפשר לקבל המון שירותים ולבצע מגוון של פעולות דרך האתר והאפליקציה בטלפון הנייד החכם שלכם.

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

זה אומר שתוכלו גם לרכוש ולקבל שירותי חברת ביטוח דרך הנייד! במקום לפנות אל חברת ביטוח רגילה, תוכלו לבצע את פעולות הרכישה והתביעה ברגע האמת דרך הנייד. זה מאפשר לכם לקבל שירות טוב יותר, מהיר יותר וזמין בדיוק ברגע האמת. בנוסף, זה עשוי להוזיל את המחיר בצורה שלא חשבתם עליה!

 

למה לכם לעשות ביטוח דרך חברת ביטוח דיגיטלית?

בחירה של חברת ביטוח דיגיטלית מאפשרת לכם לקבל הטבות רבות ושירות מצוין הרבה יותר. חברת ביטוח דיגיטלית מציעה את כל סוגי הביטוחים שאתם באמת צריכים -  ביטוח רכב, ביטוח דירה, בתי עסק, נסיעות לחו"ל ועוד. תמיד תוכלו להיות מעודכנים לגבי השירות שהיא מציעה ולבצע רכישות, עדכונים ושינויים דרך הנייד או באתר, מכל מקום ובזמן שנוח לכם!

 

חברת ביטוח דיגיטלית שמציעה ביטוח רכב יכולה להגיד לכם איזה סוג של ביטוח, על פי המאפיינים האישיים שלכם, הכי כדאי לכם לרכוש. ייתכן ולא תצטרכו אלא ביטוח חובה, ולכן המחיר יהיה זול בצורה משמעותית. במקרים אחרים, תוכלו לשלב בין ביטוח חובה לביטוחים אחרים כמו צד ג'. במידה ואתם רוצים שמירה הרמטית עד כמה שניתן, ביטוח מקיף יהיה האופציה הנכונה עבורכם. חברת הביטוח הדיגיטלית תעשה עבורכם את כל החישובים וההוצאות שתצטרכו בפועל לשלם.

 

חברת הביטוח הדיגיטלית רוצה שתרגישו שאתם מקבלים יחס הוגן וראוי, ולכן היא תפעל לטובתכם בכל עת שתצטרכו. ברגע האמת, בו תצטרכו להפעיל את הביטוח, תהיו בטוחים שתקבלו את כספי התביעה במקרים כמו "טוטאלוס" או גניבות, בזמן קצר יחסית בהשוואה לחברות מסורתיות. 

 

בוחרים בחברה דיגיטלית שפועלת לטובתכם

בשורה תחתונה, נראה שכל העולם עובר עכשיו לדיגיטל. בנקים, מוצרי צריכה ושירותים שונים הופכים לקלים להשגה ורכישה ממה שהיינו רגילים עד עכשיו. זה הזמן לרכוש ביטוח רכב דרך חברת ביטוח דיגיטלית ולהנות מכל השירותים והתנאים המעולים שהיא מציעה לכם. חברת ביטוח דיגיטלית מראש פועלת בצורה אישית ומשתלמת יותר. תוכלו להתאים בדיוק את הביטוח למה שאתם צריכים בפועל ולשלם בהתאם, כי חברת הביטוח מתאימה את הצעת המחיר לפי המאפיינים האישיים והספציפיים של המבוטח.

 

עוד ב-לחסוך כסף:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.