חיפוש

כיצד לאחסן כמוסות לוואצה כראוי

אין דבר יותר מבאס מאשר להכין קפה במכונה, ולגלות כי הקפסולות אינן טריות כפי שהיו בעבר. יש לנו כמה טיפים חשובים שיכולים לסייע לכם בשמירה על איכות הקפסולות לאורך זמן

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

רכשתם לא מזמן מכונת קפה של לוואצה? השלב הבא יהיה לבחור את קפסולות הקפה המתאימות לכם. אחרי שתמצאו את הקפסולות הנכונות בשבילכם, תרצו לאחסן אותן במקום המתאים. קפסולות לוואצה צריכות להיות מאוחסנות במקום האידיאלי, שישמור על טריות הקפה. אין דבר יותר מבאס מאשר להכין קפה במכונה, ולגלות כי הקפסולות אינן טריות כפי שהיו בעבר. יש לנו כמה טיפים חשובים שיכולים לסייע לכם בשמירה על איכות הקפסולות לאורך זמן. גם אם אתם לא שותים קפה על בסיס קבוע, מוטב שתדעו איך לשמור על הקפסולה ביתר שאת.

 

החשיבות של בחירת מקום האחסון

הלכתם לאיבוד בין שלל האפשרויות הניצבות לפניכם? למען האמת את קפסולות לוואצה תוכלו לאחסן בכל מקום שבא לכם. יש כאלה שמאחסנים אותן במקרר, ואחרים מאחסנים אותן בתוך אחד האחרונות. עליכם להבין כי בחירת המקום בו תאחסנו את הקפסולות היא קריטית וחשובה מאין כמותה. ברגע שאתם בוחרים את המקום המתאים, תהיה לכם היכולת לשמור על הקפסולה מכל משמר. ברגע שתשמרו עליה, גם ההנאה מהקפה תהיה גבוהה ומוגברת.

 

תחפשו מקום אחסון יבש ומוצל

הדבר הראשון שיהיה עליכם לדעת זה שקרני השמש הורסות את איכות הקפה ואת ההנאה ממנו. זוהי הסיבה בגינה יהיה עליכם לחפש בביתכם מקום יבש ומוצל לאחסן בו את הקפסולות. ברגע שאתם מאחסנים קפסולות לוואצה במקום כזה, הינכם שומרים עליהן בצורה מהותית. לכן ההמלצה הטובה ביותר תהיה לחפש ארון שרחוק מכל קרני השמש. עדיף בארון שנמצא בתוך הבית, ולא כזה שנמצא בחוץ ועשוי לספוג כמות גדולה של חום ולחות.

 

רצוי להשתמש בכלי איטום ייעודי

אחרי שאתם מתחילים להשתמש באותן קפסולות לוואצה, יהיה עליכם לשמור עליהן מכל משמר. טיפ נוסף שנוכל לתת לכם יהיה למצוא כלי איטום ייעודי בתוכו תאחסנו את הקפסולות. הרי את הקופסה שאיתה הקפסולות מגיעות כבר פתחתם, אין מה להכניס אותן בחזרה לתוכה. לכן תחפשו כלי נוסף לתוכו תוכלו להכניס את הקפסולות, ולשמור עליהן טריות. קפסולה שנשמרת לאורך זמן בתוך כלי אחסון ייעודי תישמר כמו חדשה. כך ברגע שתפתחו אותו בקלות, תוכלו להשתמש באותה קפסולה וליהנות מקפה איכותי.

 

אל תאחסנו במקרר או במקפיא

המון אנשים מספרים כי הם מעדיפים לאחסן את הקפסולות שלהם בתוך המקרר או המקפיא. הדעה הרווחת אצל אותם האנשים היא שאחסון במקום קריר ישמור על איכות הקפה. אך המציאות מלמדת אותנו כי דווקא אחסון במקום כזה יפגע באיכות הקפה והקפסולה. לכן אנו מציעים לכם שלא לעשות זאת, גם אם שמעתם אנשים רבים שעושים זאת באופן קבוע. הכי טוב יהיה לחפש מקום יבש ומוצל, ולא מקום קריר שעשוי לפגוע בכל הערכים של הקפה. חפשו ארון יבש, לתוכו תוכלו להכניס את הקפסולות ולשמור עליהן.    
 

עוד ב-צרכנות:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.