חיפוש

אדמה חרוכה

בשורה לסובלים מעור יבש: חברת הקוסמטיקה המקצועית HL משיקה בימים אלו את JUVELAST - סדרה חדשנית ומתקדמת לשיקום עור יבש והזנתו

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

עור יבש מאופיין כעור דק, בעל נקבוביות סגורות, חסר ברק ובעל נטייה לקמטים, המושפע משינויים המתרחשים בעורנו עם ההתבגרות. שינויים אלו מובילים לירידה בייצור רכיבים חשובים בעור בהם חלבוני הקולגן והחומצה ההיאלורונית. כמו כן, קצב התחדשות התאים ופעילות בלוטות החלב מואטים בצורה משמעותית והעור הופך ליבש, חסר חיים ועמום.

 

פגיעה במחסום


המחסום האפידרמלי אשר תפקידו העיקרי הינו הגנה על העור ומניעת אובדן הלחות הטבעית נפגע וכתוצאה מכך שכבות העור מתדלדלות והעור הופך דק, מקומט ויבש.

 

הצורך בתכשירי אנטי אייג'ינג המשקמים עור יבש ופגום, מעניקים הגנה על המחסום האפידרמלי ופועלים לטשטוש קמטים, הוביל את חברת הקוסמטיקה המקצועית, HL לפתח את סדרת  JUVELAST ("ג'ובילסט") -  שהונדסה במיוחד לשיקום עור יבש והזנתו.

 

תיקוני DNA וקומפלקס נחושת

 
סדרת ג'ובילסט החדשה מבוססת על פטנט בלעדי ל- DNA CoFactor) HL מס' פטנט B29,333,159), אשר נבדק והוכח מדעית במחקרים קליניים כיעיל במיוחד לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת עומק הקמטים.

 

הפטנט משלב בתוכו אנזימי תיקון דנ"א וקומפלקס נחושת-פפטידי, המבוססים על שתי טכנולוגיות הובלה מתוחכמות המחדירות את החומרים הפעילים אל השכבות העמוקות בעור, ובכך מאפשרות הזנה מתמשכת, שיפור משמעותי במרקם העור, הפחתה ניכרת בעומק הקמטים והאצת תהליכי תיקון מבנה העור.

חברת HL- ג'ובילסט- סדרה חדשנית ויעילה במיוחד לשיקום עור יבש והזנתו

חברת HL- ג'ובילסט- סדרה חדשנית ויעילה במיוחד לשיקום עור יבש והזנתו

 

הרכיבים הפעילים בסדרה

 

קומפלקס נחושת-פפטידי – קומפלקס חומצות אמינו המחוברות לפפטידים. הקומפלקס פועל כנשא טבעי להחדרה מקסימלית של הנחושת, מעורר את ייצור הקולגן והחומצה ההיאלורונית וכתוצאה מכך מאיץ את תהליכי התיקון בעור.

 

ליפוזום אנזימי תיקון דנ"א – ליפוזום מתמצית צמח "ארבידופסיס" המכיל אנזימים המתקנים את נזקי הדנ"א הנגרמים על ידי הרדיקלים החופשיים. הליפוזום פועל כמערכת שיגור חכמה, המובילה את האנזימים ומשחררת אותם בתוך תאי העור.

 

סרמידים – מולקולות שומניות חיוניות הפועלות לשמירה על המחסום האפדרמלי ובכך משמרות את הלחות הטבעית בעור, מאטות את תהליך הזדקנות העור ותורמות לחידוש התאים.

 

חמאות מורו מורו וקפאוסו - חמאות עשירות בחומצה אוליאלית, ויטמין  Cותמציות צמחים הפועלות כנוגדי חמצון לריכוך העור ולטשטוש קמטים.

 

חומצה היאלורונית - מעלה את רמת הלחות בעור באופן משמעותי ומונעת את התאדות הלחות, ממצקת ומצמצמת את מראה הקמטים.

 

לבירור נקודת המכירה המורשית הקרובה לכתובת ביתך >>

 

הלכה למעשה

 

השילוב הייחודי של הפטנט DNA CoFactor הנושא את הקומפלקס נחושת-פפטידי ואנזימי תיקון דנ"א אל שכבות העור העמוקות, לצד הסרמידים, החמאות והחומצה ההיאלורונית פועל ביעילות רבה להעלאת רמת הלחות הטבעית בעור ולהזנתו, כמו כן, תכשירי הסדרה תורמים לשיפור טקסטורת העור ולהפחתת קמטים וסימני הזדקנות בעור.

 

התוצאה של שימוש שוטף בתכשירי הסדרה:

 

הזנה אינטנסיבית וממושכת והעלאת רמת הלחות

הפחתת עומק הקמטים וטשטוש סימני גיל

חיזוק מוצקות וגמישות העור

שיפור טקסטורת העור

האטת תהליך הזדקנות העור

 

שבעה מוצרי טיפוח לשימוש ביתי:

 

JUVELAST CLEANSING SOAP- ג'ל ניקוי מרענן

סבון ג'ל מרענן, לניקוי יסודי ואופטימלי ללא תחושת יובש, תוך שמירה על רמת הלחות הטבעית של העור והאטת תהליך הזדקנות העור.

 

אופן השימוש: במכון, מומלץ לשימוש בתחילת טיפול. בבית, מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב. מחיר- 152 ₪ ל-250 מ"ל

 

 

JUVELAST RICH NOURISHING SERUM- סרום הזנה עשיר

סרום עשיר הפועל להזנת העור, לטשטוש קמטים, לשיפור מבנה העור ולחיזוקו, לשמירה על הלחות הטבעית ולהאטת תהליך הזדקנות העור. מועשר בקומפלקס נחושת פפטידי וליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, הפועלים לנטרול נזקי הרדיקלים החופשיים, תמצית שמנים טבעיים העשירים בחומצות שומן חיוניות להזנת העור וסרמידים המגנים על המחסום האפידרמלי מפני איבוד הלחות הטבעית של העור.

 

אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב לאחר ניקוי הפנים ולפני מריחת הקרם. מחיר- 316 ₪ ל-30 מ"ל

 

 

JUVELAST ACTIVE DAY CREAM- קרם יום אקטיבי

קרם יום אקטיבי המעניק לחות והזנה, פועל לטשטוש קמטים, לשיפור מבנה העור וחיזוקו, להשבת החיוניות לעור ולהאטת תהליך ההזדקנות. הקרם מבוסס על קומפלקס נחושת פפטידי התורם לפעילות תקינה של תאי העור ועל ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, ובנוסף מכיל חומצה היאלורונית, נוגדי חמצון וסרמידים לשמירה על המחסום האפדרמלי מפני איבוד הלחות הטבעית של העור.

 

אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בבוקר. מחיר- 293 ₪ ל-50 מ"ל

 

 

JUVELAST INTENSIVE NIGHT CREAM- קרם לילה אינטנסיבי להזנת העור

קרם לילה אינטנסיבי הפועל להזנה ולהחייאת העור, לשיפור גמישותו, לטשטוש הקמטים ולהאטת תהליך הזדקנות העור. מועשר בקומפלקס נחושת פפטידי התורם לפעילות תקינה של תאי העור, ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, חמאת שיאה הפועלת להזנה ולמניעת תחושת יובש בעור, ויטמינים המעניקים לעור גמישות וחיוניות וחומצה היאלורונית הפועלת להעלאת רמת הלחות בעור, לשיפור נפח העור ולטשטוש קמטים וקמטוטים.

 

אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בערב. מחיר- 304 ₪ ל-50 מ"ל

 

JUVELAST NOURISHING EYE CREAM קרם עיניים מזין

קרם עיניים להזנת העור וטשטוש קמטי הבעה ונפיחויות באזור מתאר העין. הקרם מבוסס על קומפלקס נחושת פפטידי ועל ליפוזום מתמצית צמח הארבידופסיס, המנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים, ובנוסף מכיל חמאות קפאוסו ומורו-ומורו לריכוך העור ולשיפור הגמישות, שמן אגוז ברזילאי העשיר באומגה  6ואומגה  ,9וכן פפטידים וסרמידים לצמצום הקמטים.

 

אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בוקר וערב. מחיר- 222 ₪ ל-15 מ"ל

 

JUVELAST NOURISHING MASK - מסכת הזנה

מסכת הזנה עשירה הפועלת להחייאת העור, לשיפור המרקם, להאטת תהליך הזדקנות העור ולהענקת מראה בריא וקורן. המסכה מבוססת על קומפלקס נחושת פפטידי, ויטמינים  A, Eוחומצות שומן חיוניות, סויה ובטטת הבר המאיצות את תהליך התחדשות העור, סרמידים לצמצום הקמטים ועמילן המופק מאורז להענקת גוון אחיד וזוהר לעור.

 

אופן השימוש: מומלץ לשימוש פעם עד פעמיים בשבוע. מחיר- 257 ₪ ל-50 מ"ל

 

JUVELAST NUTRI DROPS תמצית טיפולית להזנת העור

תמצית טיפולית להזנת מתמשכת של העור המבוססת על חמישה שמנים טבעיים המועשרים בחומצות שומן חיוניות התורמות לעידוד תהליך ההתחדשות,  Q10להאצת הפעילות התקינה של העור וויטמינים להאטת תהליך הזדקנות העור.

 

אופן השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי מידי בוקר וערב.  מחיר- 187 ₪ ל-15 מ"ל

 

טיפ טיפוח, באדיבות מירב בן יקר, מנהלת מחלקת הדרכה חברת HL- "לשיקום עור יבש ולהזנה אינטנסיבית במיוחד, הוסיפי 2-3 טיפות של תמצית טיפולית מסדרת ג'ובילסט לקרם היום או לקרם הלילה ובכך העשירי והזיני את עורך. התמצית מבוססת על שמנים טבעיים, פועלת להמרצת התחדשות התאים ולהאטת תהליך הזדקנות העור."

 

ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות HL
 

לפרטים נוספים באתר HL בעברית >>

לבירור נקודת המכירה המורשית הקרובה לכתובת ביתך >>


 

עוד ב-טיפוח:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.