חיפוש

טיפוח לגיל קריירה

סדרת דרמוקוסמטיקה חדשה נותנת מענה לעור צעיר בתקופות מאתגרות. בסדרה: מוצרי ניקוי, מוצרים לשגרת טיפוח יומיומית ומוצרי שיקום

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
מה? סדרת CARESS-VEGE-PRO AGE מבית חלאבין מעבדות
למה? מוצרי הסדרה מבוססים על קומפלקס "תזונה קוסמטית" שנועד לסייע בהשגת מראה עור בריא יותר. הסדרה החדשה נושאת "מרכיב פטנט פרוביוטי" המסייע לעור לפעול באופן טבעי ותקין המסייע לאיזון המרקם ומיצוק המראה.
איך זה עובד? המוצרים מכילים קומפלקס "קולקסיל וסויה" ("פיטו פפטיד"= חומרים נוגדי חמצון ונוגדי רדיקלים חופשיים) התומך בייצור תקין של הקולגן, ומסייע בפעילות ביומימטית  ("מחקה תהליכי חיים") המשפרת את מבנה התא ואת החיבור הבינתאי.
כדאי לדעת: הסדרה כוללת7 מוצרים: מוצרי ניקוי, מוצרים לשגרת טיפוח יומיומית ומוצרי שיקום. המוצרים פותחו בהתאמה ל"שעון הביולוגי" ("כרונו תרפיה") של העור ומותאמים להתנהלות היומיומית תוך יעילות מרבית.
עוד משהו: סדרת המוצרים זכתה לשם  CARESS  במשמעות כפולה: הראשונה "ללטף" בתרגום חופשי, והשנייה ובקריצה למילה "Career" המציינת את המונח "קריירה", שכן הסדרה כאמור מיועדת לעור של אישה ב"גיל הקריירה".
"היום כבר ידוע לכל כי לשימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים נוגדי חמצון וויטמינים מסוג  A, B, C, D, F  השפעה רבה על מצב העור", מציינת מרינה אומנסקי מומחית בביוכימיה ובפיזיולוגיה של העור. "סדרת CARESS מבוססת על תרכובת ייחודית שנועדה להזנה מאסיבית של העור; קומפלקס "התזונה הקוסמטית" מכיל מגוון רב של ירקות עתירי מינרלים חיוניים ולחויות שנועדו למניעת נזקים ולשיקום העור".
כמה: 90- 210 ש"חלהשיג בסניפי רשת המשביר החדש לצרכן
עוד ב-קוסמטיקה:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.