חיפוש

חנות חיות בקריות מומלצת

כיום ישנם שלל חנויות לחיות, דבר המקשה על הבחירה. לקוחות רבים מוצאים את עצמם מהרהרים בשאלה: כיצד אדע לבחור נכון עבור חיית המחמד שלי? אז, קחו נשימה, המדריך לבחירה חכמה, כאן לפניכם

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

עד כמה המוצרים איכותיים?

אחד הדברים המהווים מדד מכריע לבחירת חנות הוא איכות המוצרים, בדגש על מוצרי המזון להם השפעה ישירה, לטוב או לרע, על חיית המחמד שלכם. חיית מחמד, עבור רבים מאיתנו היא חלק של ממש מהמשפחה, וכשם שאנו דואגים לטוב ביותר עבור המשפחה שלנו, כך עלינו לדאוג גם עבור חיית המחמד שלנו. משמע, אם אתם דואגים לבריאות של עצמיכם והסובבים אתכם, גם חיית המחמד, אמורה להיכלל בתוך מעגל הקרובים שלכם. 

 

מוצרי מזון שאינם איכותיים עלולים לגרום לחוסרים חיוניים להם חיית המחמד זקוקה, ומכאן הדרך אינה ארוכה כלל לשלל בעיות בריאותיות, גופניות והתנהגותיות כאחד. לאור כך, חשוב לוודא כי מוצרי המזון עימם מתעסקת החנות לצורך מכירה לקהל הלקוחות איכותיים דיו- מבחינת הרכיבים מהם עשויים, כך שתוכלו להיות רגועים שחיית המחמד שלכם בידיים טובות ולא תופתעו כל יום מחדש מבעיה כזו או אחרת. 

 

לא המחיר לבדו

אז נכון, לעלות המוצרים חלק נכבד בהחלטה שלנו אם לרוכשם בחנות כזו או אחרת, בייחוד עבור אלו שהוצאות מעבר לבסיס הקיום מורגשות היטב בכיס. עם זאת, אם תיקחו בחשבון רק את עלות המוצרים מהר מאוד תמצאו את עצמיכם עם מוצר מזון שאולי זול ואף לא יורגש בכיס, אך הדרך לבעיות בריאותיות רבות ואף משמעותיות קצרה, וכאן, הכספים אותם תצטרכו באמת להוציא עלולים לשלש את עצמם פי כמה וכמה מפאת טיפולים נדרשים כאלו ואחרים. 

 

שיקול נוסף אותו צריך לקחת בחשבון הוא מידת המקצועיות של עובדי החנות/ מוכר החנות. שכן, להם ידע משמעותי בהתאמת סוג המזון ממגוון המזונות הרחב הקיים בשוק המזונות לחיות מחמד, ולהתאמה זו- השפעה על בריאותו, התנהגותו וקצב התפתחותו בצורה משמעותית מאוד. כך למשל במידה והנכם מחפשים מזון לכלב שלכם, אחד הדברים בהם אמור להתמקצע עובד בחנות חיות הוא בעניין השמות לכלבים, משמע, בהתאמת סוג המזון לשם הכלב הספציפי שלכם.

 

כך תדעו האם המוצרים איכותיים והידע מקצועי

לאחר שהבנו את חשיבות בדיקת איכות המוצרים ומידת המקצועיות של עובדי החנות בהתאמת המזון, כעת תדעו כיצד לבדוק את שני הפרמטרים החשובים הללו בעת חיפוש חנות חיות באזור הקריות:

 

קריאת ביקורות וחוות דעת

כמעט לכל חנות או אתר אינטרנטי אפשרות לקרא חוות דעת, או מנגד, ביקורות מטיב המוצרים הנמכרים ועד איכות ומקצועיות שירות הלקוחות. 

 

רשמו בדף האינטרנט את שם החנות עליה אתם רוצים לברר והקדישו מספר דקות לקריאת חוות דעת לקוחות קודמים. זכרו, אין חכם כבעל הניסיון.

 

בעת החיפוש השתדלו לחפש חוות דעת חיוביות העולות על אלה השליליות, ולא להפך. כך, תשמרו על בריאות חיית המחמד היקרה לכם. 

 

עוד ב-לחסוך כסף:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.