חיפוש

חיתולים למבוגרים - איך בוחרים?

בחירה נכונה של מוצרי ספיגה יכולה לשפר את איכות החיים של גברים ונשים בגיל השלישי. רוצים לעזור להורים להתמודד עם בריחת שתן? כך תעשו זאת נכון

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

מוצרי ספיגה מאפשרים תפקוד יום יומי תקין ושמירה על איכות חיים גם למבוגרים שנאלצים לחיות עם בריחת שתן בדרגות חומרה שונות. היות ובריחת שתן מוגדרת כתופעה שכיחה שקיימת אצל שליש מהנשים בגיל 40 וגם אצל המון גברים, יש גם ביקוש גבוה למוצרי ספיגה מתקדמים שנראים כמו תחתונים לכל דבר ומותאמים באופן ספציפי למבנה הגוף.

 

הבעיה היא שיש סוגים רבים של חיתולים למבוגרים ולא תמיד ברור באיזה מהם להתמקד על מנת להשיג את המטרה. לכן, ילדים להורים מבוגרים צריכים להביא בחשבון בעיקר את השיקולים הבאים:

 

נוחות

הכי חשוב שבמוצרי הספיגה יהיו נוחים עבור מי שעומד להשתמש בהם. עם זאת, הנוחות היא עניין סובייקטיבי וייתכן שתידרש מעט סבלנות לפני שמקבלים החלטה מסודרת. בפועל, מה שאפשר לעשות הוא לסנן בין סוגי מוצרי ספיגה לפי מידות ולהתמקד רק בכאלה שרלוונטיים למבנה הגוף של ההורים. 

 

בהמשך, ניתן לרכוש חבילה אחת או שתיים לתקופת ניסיון ולהחליט האם להמשיך עם אותו סוג של מוצרי ספיגה או לנסות משהו אחר. אחרי כמה שבועות, ההחלטה הסופית תהיה מבוססת על ממצאים משכנעים והסיכוי שההורים יהיו מרוצים יעלה. 

 

רמת הספיגה

מפרט מלא של מוצרי ספיגה למבוגרים משמש גם הוא כלי יעיל לסינון בין האפשרויות שעל הפרק. אם רוצים לסייע להורים המבוגרים, מה שצריך לעשות הוא למצוא עבורם את התחתונים עם רמת הספיגה הגבוהה ביותר. 

 

רמת הספיגה מתוארת על גבי המוצר והיא גם באה לידי ביטוי בפערי המחירים. יכול להיות שמוצרי ספיגה איכותיים יהיו יקרים יותר בהשוואה לכאלה שרמת הספיגה שלהם נמוכה, אך זו השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך.

 

אופי השימוש

יש הבדל בין מוצרי ספיגה למבוגרים שמיועדים לשימוש ביום לבין מוצרים שבהם משתמשים בלילה. מטבע הדברים, המוצרים שמיועדים להיום נמדדים בנוחות התפעול וההורדה כי התדירות של בריחת שתן גבוהה יותר. בנוסף, החיתולים ליום צריכים להיות דיסקרטיים כדי שיהיה אפשר להסתיר אותם מתחת לבגדים.

 

מנגד, מוצרי ספיגה ללילה אמורים להיות בעיקר נוחים ולאפשר שינה ממושכת בלי תחושת רטיבות וחוסר נעימות גם על רקע בריחת שתן בדרגת חומרה גבוהה. בכל מקרה, גם את המידע לגבי אופי השימוש במוצרי ספיגה ניתן לקבל לפני שרוכשים אותם ובאמצעות המפרט שמופיע על גבי האריזות.

 

במידה וקיימות התלבטויות בין סוגי מוצרי ספיגה למבוגרים, אפשר להתייעץ עם רופא המשפחה. ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי מסייע להתאים את מוצרי הספיגה לצרכים של גברים ונשים מבוגרים והוא חוסך זמן והוצאות. כמו כן, הייעוץ נותן להורים המבוגרים תחושת ביטחון וגיבוי.
 

עוד ב-כתבות בריאות:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.