חיפוש
לקניה!

חיות הפלא והיכן למצוא אותן - הספר

הספר החדש 'חיות הפלא והיכן למצוא אותן' הוא התריט המקורי מאת ג'יי. קיי. רולינג שהופק לסרט ההוליוודי. הספר מחזיר אותנו אל עולם הקוסמים ואל הרפתקה סוחפת ומרגשת. כל הפרטים וגם 20 עותקים במחיר השקה מיוחד

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

סיפור העלילה

ניו יורק, שנת 1926 - קוסם אפל ורב עוצמה מטיל את אימתו על עולם הקוסמים וגם בעולם של האנשים הרגילים מתחילים להתרחש דברים מוזרים ומאוד לא ברורים. העולם כולו נמצא על סף תהום ומלחמה ומעשיהם של קומץ אנשים וחיות, יקבעו את גורלם של המונים. המָאגיזוֹאוֹלוֹג (קוסם המומחה בחיות) ניוּט סלמנדרה, שהגיע זה עתה לארצות הברית, תיכנן רק עצירה קצרה בניו יורק. אבל כאשר מזוודת הקסמים של ניוּט נלקחת ממנו בטעות, וכמה מחיות הפלא שלו נמלטות אל העיר, צרות קסומות עומדות לפקוד את כולם.  

גם עטיפת הספר מרשימה

 

חוזרים ליקום של הארי פוטר

חיות הפלא והיכן למצוא אותן, הוא תסריט הביכורים של ג'יי. קיי. רולינג, מחברת סידרת ספרי הארי פוטר האהובה בכל העולם. מעריצים של הדמיון המלהיב של רולינג יזהו בכל עמוד את סגנונה שובה הלב, את החזון המדהים שלה ליקום מלא קסם, ואת האהדה הכנה וההבנה העמוקה לאנשים מכל הסוגים (בין שהם נושאים שרביטים ובין שלא). הספר מחזיר אותנו ליקום הדמיוני של הארי פוטר, אבל בתקופה אחרת ועם גיבורים חדשים ומעניינים. גם למי שראה את הסרט הקריאה בספר היא סוחפת ומרתקת מכיוון שמדובר בתסריט המקורי ומעניין מאוד לראות כיצד הפכו אותו לסרט. לא תוכלו להניח מן היד את סיפור ההרפתקאות רחב היריעה ועוצר הנשימה הזה.

 

מאת: ג'יי. קיי. רולינג
מאנגלית: גילי בר-הלל
הוצאה לאור: ספרי עליית הגג וידיעות ספרים
עיצוב עטיפה: מינלימה MinaLima
מספר עמודים: 285 עמודים
מחיר בחנויות : 98 ₪

עוד ב-ביקורת ספרים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.