חיפוש

חוגגים 134 לבן גוריון

סיור וירטואלי מיוחד מציע הצצה מביתו של בן גוריון שבמדבר ועד לביתו שבתל אביב, עם הסקופים השווים ביותר - בחינם

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

גם דוד בן-גוריון נאלץ לחגוג יום הולדת בזמן הסגר. ומכיוון שהוא מקפיד על ההנחיות, את יום הולדתו ה-134 יציין בסיור וירטואלי מיוחד חוצה ערים ומדבריות, שינוע בין שני בתיו – הצריף שבשדה בוקר בנגב והבית שבשדרות בן גוריון בתל אביב. בסיור הוירטואלי, שיתקיים ביום שישי, 16.10, המדריכים שבצריף בן-גוריון ובבית בן-גוריון ייצאו עם הצופים לסיור אל תוך ביתם של דוד ופולה בן-גוריון. הסיור יגיע למקומות אליהם הקהל הרחב אינו מורשה להיכנס בסיור רגיל – "מאחורי החבלים", עם דגש על ברכות ומתנות שקיבל ושמר לאורך השנים, כולל שתיים מהיקרות לו ביותר – העתק מגילת העצמאות שקיבל מגולדה מאיר, ומוצג בצריף בן-גוריון, ומפתח העיר רמת גן שמוצג בבית בן-גוריון.

 

מתוך הכורסא בסלון הפרטי, יגיעו המבקרים הוירטואלים אל הסלון של דוד ופולה בן-גוריון, "ייכנסו" לחדרי השינה הנפרדים, יציצו לארון הבגדים עם החליפות שתלויות בו, ובמטבח הקטן יראו את המתכון ואת הבלנדר בו הייתה מכינה פולה את מנת הקוץ' מוץ' אותה אכל בן-גוריון מדי יום. צוותי ההדרכה בשני הבתים ינהלו דיאלוג לאורך הסיור כולו, ישווה בין סגנונות החיים בשני הבתים, באופי הריהוט והעיצוב ואף בתכנים השונים בהם עסק כאשר שהה בכל אחד מהם.

 

איך מגיעים?

יום שישי, 16.10.20 בשעה 11:00. ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום. לחצו כאן להרשמה

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.