חיפוש
לקניה!

חדש מג'יימסון

חטיבת האלכוהול של טמפו משיקה לראשונה בישראל את 'ג'יימסון קאסקמייטס' - וויסקי קראפט אשר עבר בחבית בירת בוטיק אירית. מתן רוזנפלד טעם ובדק אותו עבורכם ויש גם כמה בקבוקים במבצע השקה מיוחד

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

מהדורת ג'יימסון קאסקמייטס מציעה חוויית טעם חדשה, ייחודית ואותנטית אשר נוצרה על ידי מזקקת מידלטון בשיתוף פעולה עם מבשלת בירת הבוטיק, פרנסיסקן וול מהעיר קורק באירלנד.  הג'יימסון החדש מתאפיין בחלקות המקורית של וויסקי העובר 3 זיקוקים ומאמץ לתוכו טעמים נוספים של קפה, קקאו, ריבת חלב ורמזים דקים של שמרים שמגיעים מחביות הבירה. ניתן להגיש אותו נקי, עם קרח והוא מושלם לצד בירה.

 

בדיקת המערכת:

 

 

טעם
ארומה:
מרקם:

 

ציון במדד ויטרינה: 

 

הסיפור שמאחורי שיתוף הפעולה:

שיתוף הפעולה במהדורת ג'יימסון קאסקמייטס נוצר בשנת 2013, כאשר המאסטר-דיסטילר של ג'יימסון, בריאן ניישן, ומנהל מדעי הוויסקי, דייב קווין, פגשו לראשונה את מייסד ומנהל מבשלת פרנסיסקן וול, שיין לונג, בבר בקורק. בכירי ג'יימסון הסכימו להשאיל מספר חביות של ג'יימסון למבשלה על מנת לגלות את ההשפעה שלהן על בירת סטאוט אירית. כאשר החביות הספוגות בבירת סטאוט הוחזרו למזקקת מידלטון, דייב קווין מילא אותם מחדש בוויסקי אירי של ג'יימסון, כך בעצם נוצר טעם חדש וייחודי ג'יימסון קאסקמייטס. כעת השקת ג'יימסון קאסקמייטס מתחברת לטרנד המפותח של יצירת קראפט הן בקטגוריית הבירה והן בקטגוריית הוויסקי לצד התנסות ושילוב בין הקטגוריות.

 

מבצע השקה בויטרינה:

רוצים לקבל ולטעום לפני כולם את הג'ימסון החדש? קבלו אותו במחירי השקה מיוחדים ובלעדיים!

מספר בקבוקים המשתתפים במבצע ההשקה: 36 בלבד

מספר בקבוקים לכל רוכש: עד 3 
 

עוד ב-מוצרי יין ואלכוהול :
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.