חיפוש

השתלת שיניים: 5 מ"מ טיטניום משנים מציאות

האם ייתכן ש-5 מ"מ טיטניום יכולים לשנות את חייך ולהעניק לך חיוך ואיכות חיים? האם יש סיכוי שאותם 5 מ"מ טיטניום ילוו אותך בחייך האישיים וישפיעו גם על חייך האינטימיים? השתלת שיניים פירמידיון, שבמרכזה שתל דנטלי אולטרה קצר, מוכיחה שכן ויוצרת מהפך בחייהם של המוני מטופלים בישראל ובמדינות נוספות

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

נפתח בעובדות: מדינת ישראל היא מעצמת שתלים דנטליים. בלב פיתוחי המעצמה הזו ניצבת השתלת שיניים פירמידיון, המבוססת על שתל דנטלי אולטרה קצר, יחיד מסוגו בעולם, שנפתח בעצם הלסת מצורת גליל לכדי צורת פירמידה. פירמידה היא הצורה הגאומטרית היציבה ביקום.

 

נעבור ליתרונות: כאשר הפירמידיון מתרחב לכדי צורת פירמידה, הוא זוכה ליציבות דומה לזו של שתל דנטלי רגיל, כפול בארכו. יציבות של שתל רגיל באמצעות שתל קצר, חוסכת למטופל התערבות כירורגית פולשנית כמו השתלת  עצם או הרמת סינוס. ללא התערבות פולשנית, ההשתלה קצרה יותר, מורכבת פחות ועם פחות סיבוכים.

 

נמשיך למעשים: בזכות השתלת שיניים פירמידיון, הרופא שלך יכול להציע לך השתלת שיניים מהירה, ללא השתלת עצם - גם אם יש לך מחסור בעצם לסת. רופא השיניים שלך יכול להציע לך גם השתלת שיניים ללא הרמת סינוס. השתלה ללא שתי הפרוצדורות המרתיעות האלו, מגבירה את הסיכוי שלך לבחור בהשתלת שיניים ולא בדחיית הקץ.

השתלת שיניים חדשנית – ללא השתלת עצם, ללא הרמת סינוס (צילם: איציק בירן)

 

נוסיף הסברים: למעלה מ-50% מאוכלוסיית העולם סובלת מדנטופוביה (חרדה דנטלית). כתוצאה מכך, רבבות מטופלים, כמוך, מדירים רגלים מהמרפאות ובוחרים לסבול שנים מתותבות לא יציבות. כשרופא השיניים שלך ממבטיח טיפול מהיר, כולל השתלה השתלת שיניים ביום אחד (כשאפשר), נולדת הזדמנות לצאת ממעגל החרדה.

 

ונסיים בתוצאות: השתלת שיניים פירמידיון מאפשרת לך לשוב לחייך ולצחוק מבלי להסתיר את הפה. מערכת שיניים יציבה מחזירה לפניך את המראה האסתטי, מעלימה קמטים  ומחזירה מראה צעיר ללחיים שקועות. מערכת שיניים חזקה מאפשרת לך לשוב אל התפוחים ואל הסטייקים, לדבר בהתלהבות מול קהל וגם להתנשק בסערה עם בן זוגך.

 

אז מה היה לנו כאן? גאווה ישראלית כחול לבן. שתל קטן מאוד, שמתרחב לצורת פירמידה. שבירת סטטיסטיקת החרדה הדנטלית. השתלת שיניים מהירה, שמשנה חיים ברחבי העולם. טיפול דנטלי שהוא מפתח לאסתטיקה שלך. 5 מ"מ טיטניום, שמשפיעים על איכות חייך וגם חייך האינטימיים. שמחת חיים משוחררת מחשש ממבוכות. ודי    

 

עוד ב-להיות בריאים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.