חיפוש

הצמה של אבא

הדרמה הרגישה שמציגה מערכות יחסים וקונפליקטים, איתם יכולה להזדהות כל משפחה בישראל, חוזרת בעיבוד חדש אל תאטרון הבימה. מה חשב עליה יוקי לביא? כל התשובות לפניכם (ויש גם כרטיסים במבצע השקה מיוחד)

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

"להיות אבא זו ארץ אחרת, שפה אחרת. עד שאתה לומד אותה , כבר לא מבינים אותך" - דבריו של בן הזקונים אמיר ספיר, שאביו עזרא מצוי על ערש דוויי, ובשארית כוחותיו מייחל לבואו של בנו לפיוס אחרון - אך המחווה הזאת איננה מתקיימת.

שובל של דם רע ונחלי כאב עוטפים את נפשו המעונה של אמיר, מי שבמודע קרא תיגר על משפחתו ועל רצונה העז להשתלב בחברה הישראלית תוך כדי השארת ערכיה, מסורתה ומזרחיותה הרחק מאחור. בשעה שבני המשפחה מקיפים את מיטת האב החולה, אמיר בוחר לערוך חשבון נוקב ומצליף עם עברו. על ספת הפסיכולוג הוא פורס עד דק את מהות יחסיו עם משפחתו החונקת, מלאת הציפיות ממנו, ומתגלה בקולו הייחודי והאינדבידואלי במארג חייו כששאלות מהותיות על מקום האדם בסבך האינטראקציה עם הוריו, אחיו ואהבתם אליו - אהבה שאיננה תלויה בדבר - בוקעות מנפשו.
 

קלסיקה של התאטרון הישראלי 

רמי דנון ואמנון לוי הם יוצרי ההצגה, לאחר ששני מחזות פרי עיטם הפכו לקלאסיקות בתיאטרון הישראלי : "שיינדלה" ו - "תיקון חצות". התיאטרון הלאומי הבימה מארח את יצירתם "הצמה של אבא" בבימויו של רוני פינקוביץ, ולצידם גלרייה ענפה של שחקנים: רובי פורת-שובל, מיקי פלג, רותם קינן ועוד, כשעל המלאכה מנצח בתפקיד הראשי יעקב כהן. אחרי הצלחות רבות כמו: "ז'קו", "הסוחר מוונציה" ו - "אבא גוריו" כהן מגיע בשל ופורה להצגה הנוכחית, כשאת צמתו של אבא הפקידו בידו, כמי שאמון על יחסי הורות - ילדים, ומי שאדם בשיעור קומתו הבימתי יידע במיומנות נרכשת ומצטברת לנגוס בתפקיד האמוציונלי כפוי הטובה הזה של הורה במשרה מלאה.
 
_

הצמה של אבא

 
איפה: התאטרון הלאומי הבימה
 מתי:
 

יום שני 13.2.17 בשעה 20:00 יום שלישי 28.2.17 בשעה 20:00 כמה: מחיר רגיל 200 ש"ח לכרטיס,

מבצע השקה מיוחד ללקוחות ויטרינה - 99 ש"ח לכרטיס + קפה ומאפה בבית הקפה של התאטרון

 
 
עוד ב-תאטרון ארכיון:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.