חיפוש

הצימרים ומקומות הלינה בגולן חוזרים לשגרה

באגף התיירות של החברה הכלכלית גולן מדווחים כי הצימרים ואתרי הלינה שנערכו מבעוד מועד, פתחו היום את שעריהם וחזרו לארח תוך הקפדה על שמירת נהלי התו הסגול. בעלי הצימרים מדווחים על התעניינות ערה וכבר נרשמו הזמנות

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

התרגשות רבה נרשמה היום בגולן לרגל פתיחתם המחודשת של מקומות הלינה, הצימרים ובתי ההארחה השונים. ההקלות הצפויות בתחום התיירות שנכנסו לתוקף ומאפשרות את פתיחת מתחמי הלינה השונים, בהתאם למגבלות יצרו התעניינות גוברת מצד הקהל הישראלי שמעוניין לצאת לחופשה, ומעדיף לינה משפחתית בצימרים מבודדים על פני מלונות הומי אדם.

 

באגף התיירות בחברה הכלכלית גולן צופים ביקוש גבוה במיוחד למקומות הלינה בגולן בייחוד בשל המענה המדויק התואם את המגבלות שמציע הגולן למשפחות. באגף איגדו את תיירני הגולן שנערכו לתת מענה בהתאם לתו הסגול.הגולן משופע באתרי לינה ברמות מחיר משתנות ושוות לכל נפש  – צימרים, חאנים, אתרי קמפינג וגלאמפינג ופתרונות מדויקים לתייר שמחפש אוורור אחרי תקופת סגר קשה ויחד עם זאת דורש לשמור על בריאות משפחתו בזמן החופשה. האפשרות לצאת מפתח הצימר ישירות לטיולים בטבע, במסלולי טיול מסומנים או פשוט לשבת מול הנוף הגולני הייחודי או הכינרת העולה על גדותיה מתאימים מאוד לרוח התקופה.  

 

שמורות הטבע בניאס ויהודייה כבר פתחו שעריהם ומוכנות לקבל את קבל הנופשים בגולן ובמהלך השבוע יפתח לקהל פארק הירדן שבו האטרקציה "תופעת טבע" המתאימה לכל המשפחה ולרוח ההנחיות. כל משפחה גרעינית מטיילת במסלול אור קולי המלמד על החיות והטבע בפארק הירדן. החוויה מדובבת בהמון הומור ע"י כוכבי "ארץ נהדרת". מפארק הירדן מוסרים שיש להזמין מקום מראש, היציאה לסיור בקבוצות קטנות ע"פ הנחיות משרד הבריאות הסיורים באוויר הפתוח מתאימים מאוד לרוח התקופה ומבטיחים הנאה רבה לכל המשפחה.

אתר מורשת לאומית עין קשתות יפתח שעריו לציבור בהמשך שבוע - מהנהלת עין קשתות נמסר שבאתר מתכוננים לקבלת קהל בהתאם להנחיות תוך שמירה קפדנית על בריאות הציבור. הסיור באתר יותאם לדרישות משרד הבריאות. באתר בית כנסת בן 1500 שנים שנחרב ברעידת אדמה וקומם בטכנולוגיה מרתקת. האתר משקיף על נוף עוצר נשימה של הכינרת ונחל סמך ומספק סיור בטבע, מורשת והיסטוריה ומותאם לכל המשפחה. 

עין קשתות

עודד פורת מנהל אגף תיירות גולן מסר: "הגולן נערך במרץ רב לחזרת הנופשים. אתרי הלינה תודרכו ע"י אגף התיירות בחברה כלכלית גולן לעמידה בדרישות התו הסגול שהוציא משרד הבריאות ומכינים את מקומות האירוח לקבלת קהל. אתרי טבע של רט"ג פתחו את שעריהם למבקרים, אתרים נוספים יפתחו עד סוף השבוע מה שמבטיח לנופשים בגולן, חוויה של נופש ולצידו תוכן ובילוי איכותי בטבע."

 

ממתחם האירוח באי גאלי בגבעת יואב שבגולן מסרו: "החל מאתמול אנו חשים בהתעוררות בענף, התחלנו לקבל הרבה טלפונים ממשפחות שמחפשות מקום בטבע ובמרחבים הפתוחים לאחר ימים רבים של סגר. אנו ערוכים לאפשר לינה מפנקת למשפחות באוהלי יורט מונגולים מול הנוף המרהיב של הכינרת. סמיכות המתחם לשביל הגולן ולאתרי תוכן ובילוי מאושרי תו סגול, הופכים את האפשרות של חופשה משפחתית לבטוחה ומותאמת הן מבחינת ההנחיות והן מבחינת התקציב עבור משפחות רבות".

מתחם היורטים באיי גאלי מושב גבעת יואב שבגולן קרדיט צילום -באיי גאלי

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.