חיפוש
לקניה!

הסיפורים המרתקים שמעבר לגדר

איך נראית תמונת המציאות מהצד השני של הגדר? איך אוהד הצליח לפתח קשרים עם חמושי החמאס והג'יהאד האסלאמי על מפגשים נדירים עם אנשים שמעולם לא דיברו עם ישראלים וחוויות מצמררות וסכנות האורבות לכתב ישראלי מעבר לגדר

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

בהרצאתו יפענח אוהד חמו, מבכירי העיתונאים הביטחוניים בארץ ("חדשות 12"), את המזרח התיכון המשתנה ומקומה של ישראל במציאות החדשה הזאת, תוך שימת דגש על הזירה הפלסטינית והאירועים האקטואליים הבוערים.

 

ההרצאה מלווה באנקדוטות מרתקות רבות על "מאחורי הקלעים" של סיקור הזירה הפלסטינית, ומלאה בדוגמאות מניסיונו של עיתונאי ישראלי שנמצא דרך קבע בשטח עוין: מהמוקאטעה ברמאללה ועד הקסבה של שכם.

 

אוהד חמו מגיע ל Funzing לשרטט את תמונת המצב העדכנית באמצעות הקשרים האינטימיים וההיכרות המעמיקה שפיתח עם השנים עם בכירים בחמאס, בפת"ח וברשות הפלסטינית. בנוסף, יחשוף חוויות מטלטלות ממפגשים יוצאי דופן שלא סופרו, בין היתר עם מחבלים, בכירי הזרוע הצבאית, משלחי מתאבדים בשטחים ובבתי הכלא ועוד.

 

ההרצאה של אוהד חמו מאפשרת להכיר מקרוב את המציאות שמעבר לגדר. זאת בעיקר בזכות הסיפורים והמצבים אותם הוא חווה בעצמו על בסיס יום יומי, ומספר אותם באופן מרתק, תוך מתן אפשרות לקהל להציג שאלות.

 

אוהד חמו, משמש ככתב וכפרשן מומחה לענייני שטחים ופלסטינים של "חדשות 12" ומסקר את הנעשה בעולם הערבי, עם דגש על עזה והגדה המערבית, במהלך 16 השנים האחרונות.

 

חמו, שהינו בין הישראלים הבודדים שנכנסים לשטחים באופן קבוע, סיקר בין היתר מקרוב את מות ערפאת, ההתנתקות, מלחמת לבנון השנייה ואת שלושת המבצעים ברצועת עזה.

 

במסגרת עבודתו העיתונאית הבלתי מתפשרת, הוא מצליח להביא דרך קבע את תמונת המציאות האינטימית מהצד השני של הגדר - החיים בערים ובמחנות הפליטים הפלסטינים, הפוליטיקה הפלסטינית, חמושים רעולי פנים: אנשי חמאס, פת"ח וג'יהאד אסלאמי, המתעמתים עם צה"ל ועם מנגנוני הביטחון של הרשות הפלסטינית וכו'.

 

איפה: ההרצאה תתקיים ב"מרכז ענב לתרבות" אבן גבירול 71, תל אביב.

משך ההרצאה: כשעה וחצי.

פתיחת דלתות: חצי שעה לפני תחילת ההרצאה.

 

לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום.

בכניסה להרצאה יש להציג את הכרטיס הדיגיטלי עם מספר ההזמנה (שישלח ב - SMS ביום שלפני האירוע).

הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה.

לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה.

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.