חיפוש

המדריך השלם לבחירת מגהץ קיטור

במאמר שלפניכם נציג מספר פרמטרים חשובים אודות בחירת מגהץ קיטור ובאילו צעדים מומלץ לנקוט

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

ראשית, מגהץ קיטור הינו מכשיר גיהוץ באמצעות לחץ חום גבוה. רכישה של מכשיר זה תניב עבורכם תוצאות גיהוץ מהירות ללא כל מאמץ גם לדאוג עבורכם לכל תנאי הבטיחות במהלך העבודה ואף תוך הפחתת הסיכוי שתקבלו כוויה מהמכשיר הרותח. במאמר שלפניכם נציג מספר פרמטרים חשובים אודות בחירת מגהץ קיטור ובאילו צעדים מומלץ לנקוט. 

 

עוצמתם של האדים במגהץ

ניתן לשאול מהו המשקל הסגולי עבור האדים אשר נפלטים על הבגדים שלנו במהלך פעולת הגיהוץ. למעשה זהו מדד המהירות של מגהץ קיטור כיוון שישנו משקל גדול אשר מצביע על תיקון מהיר של קמטים בבגד וכן משקל קטן אשר יצריך תנועות מרובות של גיהוץ עבור השגת התוצאה. ניתן להוסיף כי במגהץ חזק, משקלם של האדים הינו כ - 430 גרם לדקה, וכן במגהץ איטי וחלש יותר הינו בסביבות ה - 30 גרם לדקה.  

 

נפחו של מיכל המים

יש לומר כי המים הינם מקור היווצרותם של האדים, ולמעשה עבור מגהץ קיטור אשר הינו בעל עוצמת אדים גבוהה, חייב להיות בעל מכל גדול בשביל שאינכם תצטרכו לבצע החלפה של מים בכל כמה מספר דקות. ניתן לציין כי קיבולות מכלי מים במגהצים הינן בסביבות ה - 70 מיליליטר בדגמים הזעירים יותר וכן כ - 1.6 ליטר בדגמים הגדולים יותר. יש לציין כי מגהצי קיטור זעירים לעיתים יגיעו עם מכל מים נשלף שכן ניתן למלא לפני חיבורו למגהץ. 

 

מניעת כוויות - אמצעי הגנה 

חשוב ומומלץ להשלים את רכישת מגהץ הקיטור באמצעות קרש גיהוץ אשר מכיל עמדה להעמדת המגהץ כאשר הינו רותח, למעשה עמדה מתכתית אשר מיועדת לנשיאה שלו בכל עת. קיימים קרשי גיהוץ אשר מגיעים עם עמדת תלייה שמאפשרת לתלות את המגהץ באוויר וכן לשלוף אותו מהידית כאשר ישנו שימוש חדש. מומלץ מאוד בעת רכישת מגהץ קיטור, שתהיה עבורכם התשתית המתאימה עבור יישום הגיהוץ בשביל לבצע גיהוץ באופן יעיל וכן להימנע מכשלי בטיחות.   

 

מגהץ איכותי - בגדים כמו חדשים 

ניתן לומר כי מגהצי קיטור שהינם איכותיים, מספקים לבגד יישור ואף מניעת קפלים במקומות לא רצויים. בעת בה מגהצי קיטור ניחנים בלחץ גבוה של אדים וכן מבוססים על מיכל מים גדול אשר יחסוך ביצוע החלפת מים בכל רגע, תוצאותיו יהיו טובות יותר. בין אם אתם מגהצים מדים לחיילים או בין אם אתם מגהצים בגדים שונים, הדרך להצליח הינה קצרה ממה שהנכם חושבים.

 

למעשה, מגהצי קיטור איכותיים ללא ספק יהפכו את בגדיכם לחדשים וכן יעניקו לכם הנאה מלבוש כמו כל בגד חדש. ללא ספק מכשיר רלוונטי בכל בית.    


 

עוד ב-לקנות משהו:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.