חיפוש

היתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות הן למעשה הלוואות המוצעות על ידי חברות חוץ בנקאיות. כיצד ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית?

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

הרפורמה של שנות השמונים בשוק ההון הובילה את הבנקים לקשיים במתן הלוואות, בד בבד, הביקוש להלוואות היה גבוה. בשל כך, אישרו את פתיחת שוק ההלוואות לחברות פרטיות וכיום ניתן למצוא לא מעט חברות פרטיות המציעות הלוואות מכל סוג ולכל דורש. הלוואות חוץ בנקאיות הן למעשה הלוואות המוצעות על ידי חברות חוץ בנקאיות כגון: חברות ייעוץ ושירותים פיננסיים, חברות אשראי, בתי השקעות, חברות ביטוח ועוד.

 

חברות חוץ פרטיות לא שייכות באופן כלשהו למדינה והן עוסקות בתחום מתן הלוואות באופן פרטי לחלוטין. כל החברות החוץ בנקאיות חייבות לפעול בהתאם לחוקים של מס הכנסה וחוק איסור הלבנת הון.

 

כיצד ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית?

נכון להיום, כל אדם שמעוניין לקבל הלוואה חוץ בנקאית, יכול לפנות באופן עצמאי לחברה חוץ בנקאית שפועלת באופן חוקי ומציעה את שירותיה של צוות מומחים בעלי ניסיון במתן הלוואות ושירותים פיננסיים נוספים. תפקידים של המומחים הללו הוא לברר מהם הצרכים של הלקוחות אשר פונים לחברה, להסביר להם על הלוואה ולהתאים להם בסופו של דבר הלוואה מתאימה.

 

יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין כי כיום יש לא מעט חברות המציעות הלוואות חוץ בנקאיות ועל כן, אין ספק כי כדאי לבחור בחברה מתווכת אשר עוסקת במציאת ההלוואה החוץ בנקאית המשתלמת ביותר עבורכם מכל היבט אפשרי.
מהם היתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות?

 

ישנם לא מעט יתרונות להלוואות חוץ בנקאיות:

ראשית כל, הלוואה גם במקרה של סירוב- לא פעם חברות חוץ בנקאיות מאשרות קבלת הלוואה מיידית גם אם הבנק לא אישר הלוואה לאותו הלקוח. שנית, כספי ההלוואה מועברים לרוב תוך 24 שעות לחשבון הבנק של הלקוח, האישור להלוואות הללו הוא מידי, אין צורך בערבים או בביטחונות, דבר  אשר לא פעם צריכים בבנק וכן, מסגרת האשראי איננה נפגעת, כלומר: ההלוואה לא משפיעה לרעה על האובליגו של הלקוח בבנק ועל מסגרת האשראי שלו.

 

במקרה הצורך הלקוח תמיד יוכל לבקש הלוואה נוספת מהבנק או להתנהג בצורה רגילה בבנק מבלי קשיים שיערימו עליו הפקידים בבנק בשל הלוואה שפוגעת לו במסגרת אשראי השוטפת. מעבר לכך, ההלוואה המוצעת על ידי חברות חוץ בנקאיות הן הלוואות בהתאמה אישית המותאמות לקבוצות שונות באוכלוסייה, דבר אשר מבטיח לכל אדם הלוואה בתנאים נוחים לרבות: שכירים, עצמאיים, עסקים קטנים, בעלי נכסים ועוד.

 

כיצד מוצאים את ההלוואה החוץ בנקאית המשתלמת ביותר?

כיום כאמור כל אדם יכול לקבל הלוואה חוץ בנקאית מהחברות השונות. בין אם הוא סורב על ידי הבנק ולכן הוא מחפש הלוואה מעין זאת ובין אם התנאים שהציעו לו בבנק להלוואה פחות טובים או שהוא פשוט לא מעוניין לפגוע במסגרת האשראי שלו בבנק. ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות מגופים שונים כגון: קופות גמל, קרנות פנסיה, חברות אשראי, חברות פרטיות שונות ועוד.

 

בשל ההיצע הגדול, כדאי מאוד לבחור בחברה העוסקת בתחום חיפוש הלוואה חוץ בנקאית מתאימה לצרכים הספציפיים של כל לקוח. חברה מעין זאת למעשה עושה עבורכם את העבודה הקשה ומחפשת לכם בהתאם לכל הנתונים הרלוונטיים את ההלוואה שהכי תשתלם לכם הן מבחינת תנאי ההחזר שלה, הריבית שלה, סוג ההלוואה ועוד. הפנייה לחברה מעין זאת תחסוך לכם לא מעט זמן ואנרגיות על חיפוש הלוואה חוץ בנקאית מתאימה לכם.

 

חשוב לבחור בחברה אמינה ומקצועית, אשר ידועה כמומחית בתחום חיפוש הלוואות חוץ בנקאיות וזאת בכדי שההלוואה שתסגרו בסופו של דבר, תהיה הדבר הנכון ביותר עבורכם לטווח הקרוב והרחוק.

 

בהצלחה מנאור פתרונות אשראי.


 

עוד ב-לחסוך כסף:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.