חיפוש

הופעה: גבע אלון וג'נגו

הופעה חדשה ומסקרנת הופיעה לפתע בסצנת המוזיקה האלטרנטיבית בישראל, כשגבע אלון וג'נגו חלקו יחד במה והציגו את אלבומם החדש. מישל סאלם היה שם

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
יש הרבה דימיון בדרכם של ג'נגו וגבע אלון. לשניים יש כבר כמה אלבומי סולו מאחוריהם, והרפתקאות לא מעטות בחו"ל או עם הקמת לייבל עצמאי מקומי. שניהם מייצגים, כל אחד לחוד, את האמונה בדרך, והעבודה הקשה, אך,למרבה הצער ולמרות האיכות, בעיקר את חוסר ההצלחה המסחרית. ג'נגו, בדרכו המאוד מיוחדת, מקדיש חיים שלמים למוסיקה האלטרנטיבית הישראלית, וגבע אלון הוא אחד מגיבוריה. הציפיות משניהם תמיד היו גבוהות, הרבה פעמים הצליחו למצוא את נישתם בקהל הישראלי המיועד, אבל יש לאמר שהציפיות משניהם יחד באותו הרכב הן גבוהות פי כמה. ביום שלישי ה29 לדצמבר בשנה שעברה התכנסו גבע אלון, אסף רייס (אספיס ) וג'נגו להגיש חלק נכבד מאלבומם החדש, בהרכב החדש vegan friendly. ה"רוטשילד 12" בתל אביב שמש במה ראשונה לחבורה שבדיוק סיימה להקליט 14 שירים באולפן, ומתכוננת לסיבוב הופעות הראשון שלה. הכל התחיל ברגע אחד מיוחד לפני מספר חודשים, כאשר גבע אלון התקשר לג'נגו בטלפון וספר לו על חלומו להקים הרכב איתו. חלום כמוס מספיק כי אין רמזים מוסיקלים לכך. היופי כאן הוא שהחיבור משלים, ולא מבטל זה את זה. ג'נגו (או עמיר רוסיאנו, איך שתרצו) היה בשיא תהליך היצרה וחפש נגנים להרכב, בזמן ששוחח עם אלון. הרכב נטול אגו כמו שג'נגו מכנה אותו בהודעה שלו ברשת החברתית, ונראה שאלון מספק את הסחורה. הסט שהוצג על הבמה היה קצר אבל מספיק בכדי להתרשם מחומרים מרעננים וחודרים ומלהקה שמפיקה סאונד מעולה על במה ( כן, גם על במה כה קטנה). הכל כבר נכתב לגבי הציפיות, נשאר רק ללכת לראות אותם מנגנים שוב.

ציון במדד ויטרינה: 8

 גבע אלון, אסף רייס וג'אנגו. vegan friendly בהופעה

במוצ"ש הקרוב ג'נגו מופיע עם ההרכב המקורי שלו: 9.1, 22:00 (פתיחת דלתות), מחיר: 60 ₪, אוזן בר, תל-אביב.  
עוד ב-מוזיקה ארכיון:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.