חיפוש

מה עושים כשרואים גללים של עכבר בבית?

אם גיליתם גללים של עכבר בבית, אין ספק שאתם מארחים עכבר אחד או יותר. אבל מה היא הדרך הנכונה לפעול ועם מי כדאי להתייעץ?

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

אם אתם חושדים כי יש לכם עכבר בבית, תוכלו לוודא זאת באמצעות מתן תשומת לב לסימנים שונים שיכולים להעיד על הימצאותו של עכבר בביתכם. אם גיליתם גללים של עכבר בבית, אין ספק כי מדובר באחד הסימנים המשמעותיים ביותר שיכולים להעיד על נוכחותו של עכבר בבית. יחד עם זאת, כדאי שתשימו לב לסוג הגללים על מנת לבדוק האם יש לכם עכבר או חולדה בבית ובהתאם לכך, להזמין את אנשי המקצוע המתאימים עבור הדברת עכברים או טיפול נגד חולדות.

 

מה עושים אם מגלים גללי עכבר בבית?

אם אתם מגלים כי יש לא מעט גללים של עכבר בארונות שבהם מאוחסנים מוצרי המזון שלכם, בארונות אחרים בבית או בכל שטח אחר בבית, חשוב מאוד שתדעו כי גללי עכברים יכולים לסכן את הבריאות שלכם ועל כן, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לנקות באופן יסודי כל מקום שבו הופיעו גללי העכברים. לאחר מכן, יש ליצור קשר עם לוכד עכברים העוסק בתחום הדברת עכברים בחצר או בבית באופן מקצועי.

 

עכבר או חולדה - כיצד תדעו מה יש לכם בבית?

לא מעט אנשים אינם יודעים להבדיל בין עכברים לחולדות. מעבר לעובדה שחולדות גדולות יותר מעכברים והמראה שלהן שונה ממראה העכברים, החולדות ישאירו סימנים שונים מהסימנים שהעכברים ישאירו. ראשית כל, הגללים של העכבר הם בגודל גרגיר אורז ואילו הגללים של החולדה הם גדולים יותר, סימני הכרסום שהעכברים משאירים על מזון, חוטי חשמל, כבלי תקשורת ועוד, יהיו קטנים יותר מסימני הכרסום של חולדות. בין אם זיהיתם סימנים שיכולים להעיד על נוכחות של חולדה בביתכם ובין אם זיהיתם סימנים שיכולים להעיד על נוכחות של עכבר בביתכם, חשוב מאוד לטפל בכך. חולדות ועכברים בבית עלולים להסב נזק אסתטי בבית ולא פגם גם נזק בריאותי לדיירי הבית.
כיצד לוכדים עכברים או חולדות

 

לאחר ההבנה והזיהוי שיש לכם עכבר או חולדה בבית ולאחר שהזמנתם איש מקצוע רלוונטי, אתם בוודאי תוהים כיצד מתבצעת הדברת חולדות או עכברים. אם תבחרו בשיטות ההומאניות, המדביר יבצע את לכידת העכברים או החולדות באמצעות מלכודות ייעודיות אשר יהרגו את העכבר או החולדה ללא סבל מיותר. במידה ואינכם רוצים להרוג אותם, המדביר ישתמש במלכודות שמטרתן ללכוד בהן את העכבר או החולדה ולהשאיר אותן בחיים, כאשר לאחר מכן הוא ישחרר אותם בטבע. ניתן להשתמש גם בחומרי ריסוס רעילים כנגד העכברים אך חשוב לקחת בחשבון שלא פעם הדבר ידרוש מכם להתעסק עם הפגרים של העכברים או החולדות כאשר תמצאו אותם.

 

אם אתם זקוקים לאיש מקצוע לצורך הדברת עכברים, חשוב שתבחרו לוכד עכברים מנוסה המציע הדברת חולדות טיפול מלא בבעיה וכן לכידת עכברים בהתאם לסוג ההדברה המתאימה. חשוב לוודא כי למדביר יש רישיון מדביר בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה.

 

המאמר באדיבות חברת "הלוכד"
 

עוד ב-להיות בריאים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.