חיפוש

גינון מקצועי על ידי מעצב גינות

כל גינה מהווה אתגר תכנוני ביצועי ולנו היכולות למקסם את הביצוע לרמות גבוהות, ובתקציב כמה שיותר שפוי. בזכות ותק רב, ובניית אלפי גינות מרשימות, שכל אחת תוכננה בקפידה נבטיח כי אתם תיהנו כל יום בגינה

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

כאשר אתם מסתכלים על הנכס שלכם ובו הגינה שלכם. אני בוחן את כל האפשרויות שניתן לבצע. אני שואל את השאלות המדויקות ובהם הניתוח שיעזור להתאים את הגינה כמו כפפה ליד. המשלבת ידע וניסיון מקצועי. כל גינה מהווה אתגר תכנוני ביצועי ולנו היכולות למקסם את הביצוע לרמות גבוהות, ובתקציב כמה שיותר שפוי. בזכות ותק רב, ובניית אלפי גינות מרשימות, שכל אחת תוכננה בקפידה עי דורי יוסיפוב, נבטיח כי אתם תהנו כל יום בגינה.

 

הגן המתוכנן הוא מוקד מפגש, חברתי משפחתי, הוא משמש ביום יום וחשוב כי יהיה מתוכנן בול, כל משפחה משתמשת בגינה רוב היום, ישנם איכויות שנבנות עם השנים, חשוב הידע בבחירת עצים, שיחים, ובני שיחים. ההרכבה של כלל מכלולי הגן, בחירת ובניית תשתית טובה עם צנרת מדויקת לכל צמח, אשר תפתח אותו בצורה המהירה, האיכותית, והטובה ביותר תעניק לגינה את הנראות אשר תוכננה. 

 

בדורי'ס גרדן הגינות עוטפות בשפע את הבית וממלאת אותו בריחות מבושמים, צבעים מרהיבים העצים מצלים, איפה שתוכנן. כל גינה מהווה אתגר תכנוני וביצועי. לנו ניסיון רב, יצירתיות ורצון לבצע הקמות מדהימות עבור לקוחותינו.

 

כל תכנון וביצוע מבוצע עי דורי יוסיפוב, עיצוב והקמה של הגינה הינו אירוע המצריך תיאום בין גורמים רבים, הכרת השטח, הספקים, מגדלי הצמחים, והזנים אשר יבחרו חשובים מאוד לביצוע מרשים.

 

מצע השתילה חייב להיות עשיר ובו אנו מפזרים את מרכיבי הדשן שיניע ויריץ את שורשי הצמחים והעצים. כיוון והשקיה הינם פקטור חשוב ביותר ומיד בסיום יבוצעו כיוונים על מנת לדייק בכמות המים הנחוצה שהגינה תצליח. בכל פרויקט חשוב להישאר בתקציב המתוכנן, היכולות הביצועיות שלנו בשטח,מבטיחים לכם, מפרט עשיר . בעצם אתם מקבלים תמיד יותר אצלינו. מוצרים מהשורה הראשונה.

 

ללא פשרות ועם כח רצון לייצר עבורכם את הגינה המושלמת. אנו ניגשים  לכל פרויקט. המפרט אשר נגיש למשתלה המקצועית תוך התייעצות בבחירת הצמח היפה ביותר מהמגדל הטוב ביותר בישראל. הגינות שלנו שונות מכל גינה אחרת. בזכות תשומת הלב, האהבה הגדולה למקצוע. הרצון להגשים יעדים אישיים בהצלחה. אני וחברי הצוות אשר יעבוד איתי על הגינה שלכם. נדאג להעניק לכם גינה מושלמת לשנים רבות.
 

עוד ב-לעצב את הבית:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.