חיפוש

סיינטולוגיה טי וי

סיינטולוגיה להמונים - ערוץ טלוויזיה חדש ומשוכלל של ארגון הסיינטולוגיה עולמי מזמין אתכם לצלול לתוך עולם הסיינטולוגיה המרתק, שעדיין אינו מוכר לרוב האנשים בישראל. כל הפרטים

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

הערוץ החדש הושק ב-12 למרץ 2018 ופורסם באינטנסיביות בארה"ב, תחת הסלוגן "סקרן? חשבנו כך". בחשבון הטוויטר של הערוץ נכתב, "הגיע הזמן שנספר את הסיפור שלנו בעצמנו". בנאום ההשקה אמר מנהיג התנועה, מר דייויד מיסקביג', "אם לא שמעתם את זה מאתנו, אנחנו לא מה שאתם מצפים". העונה השלישית של תכניות הערוץ תעלה לאוויר ב-8 לאפריל.

 

ספי פישלר, דובר המרכז לסיינטולוגיה ישראל, היושב בשדרות ירושלים ביפו, הסביר כי, "אין טעם לחכות עד שמישהו אחר, כמו העיתונות והמדיה, יחליטו לספק סיקור הוגן לסיינטולוגיה. המדיה מחפשת קונפליקטים, סלבריטאים, כסף, סקנדל. אבל מה שקורה כתוצאה מכך הוא שהסיפור האמתי של סיינטולוגיה אף פעם לא מסופר כפי שהוא באמת. ושאלות כמו מי אנחנו, במה אנחנו באמת מאמינים, מה המסר של הפעילויות שלנו ומה הקטע עם הדת החדשה הזאת שלא יורדת מהכותרות, יקבלו מענה הולם.״

 

פישלר מוסיף כי: ״ההנהלה הבינלאומית של הסיינטולוגיה החליטה לקחת את העניינים בידיים, והקימה אולפנים חדשניים, חוד החנית של הטכנולוגיה העולמית בתחומי ההפקה, הדיגיטל והקשר בין המדיות השונות, האולפנים ממוקמים בלב הוליווד וממוקמים בדיוק באותו מקום בו רון האברד עצמו כתב תסריטים עבור קלארק גייבל בשנות ה-20 של המאה הקודמת."

 

לוח השידורים של הערוץ מורכב כולו מתוכן מקורי, וזמין ב-17 שפות, למעט משבצת שבועית בה משודר סרט תיעודי מיוצרים עצמאיים נבחרים, ובשנת השידורים הראשונה זכה הערוץ בחמישה פרסי TELLY על מצוינות, על הסדרות המקוריות שהופקו.

 

העונה החדשה של הערוץ כוללת פרקים חדשים בכל אחת מהסדרות המשודרות:

 

ל. רון האברד: בקולו שלו

מתארת את חייו של מייסד התנועה, ל. רון האברד, דרך קטעים קצרים מתוך הרצאותיו המוקלטות, ו"ספריית ל. רון האברד" מתמקדת בסקירה של האמונות, הפרקטיקות והעקרונות של סיינטולוגיה, דרך סרטונים המבוססים על הכתבים שלה.

 

בתוך סיינטולוגיה

לוקחת את הצופים אל מאחורי הקלעים של משרדי ההנהלה העולמית של סיינטולוגיה ובית ההוצאה לאור המתקדם שלה, מקדישה פרק לאנייה "Freewinds" שמשייטת בין האיים הקריביים ומהווה את הארגון המתקדם ביותר של התנועה, מראה יום טיפוסי במרכזים שלה ועוקבת אחר פרויקט השימור של מיליוני המילים הכתובות והמוקלטות של מייסד הסיינטולוגיה, ל. רון האברד. במקביל, כל פרק בסדרה "היעד: סיינטולוגיה" מוקדש לארגון סיינטולוגיה אחר בעולם.

 

קולות למען האנושות

סדרה המוקדשת לפעילים חברתיים מכל הדתות, התרבויות והאומות אשר עוזרים לקהילות שלהם בעזרת תכניות הרפורמה החברתית שארגון הסיינטולוגיה נותן להן חסות.

 

פגוש סיינטולוג ו- אני סיינטולוג 

שתי סדרות מוקדשות לסיפורים של סיינטולוגים אינדיבידואלים ברחבי העולם, החיים שלהם והפעילות שלהם בתחומים שונים כגון אמנות, מדע, ספורט, תעשיית הבידור ועוד. 

 

בנוסף, ניתן לצפות בערוץ בכל החומרים החינוכיים שהופקו על-ידי אולפני ההסרטה של התנועה בשביל הפעילויות החברתיות השונות שהיא מפעילה, כגון הסרט התיעודי "האמת על הסמים", כל הסרטים התיעודיים של "ועדת האזרחים למען זכויות אדם" על הפרות זכויות אדם בתחום הפסיכיאטריה ובריאות הנפש, ו"הדרך אל האושר", גרסת הווידאו של הספר בעל אותו השם שזכה לשיא גינס כיצירה המתורגמת ביותר ממחבר אחד ידוע.

 

ערוץ הטלוויזיה של סיינטולוגיה זמין בארה"ב דרך חבילת הלוויין DirectTV בערוץ 320 ליותר מ-20 מיליון בתי אב ובשאר העולם דרך פלטפורמות טלוויזיית האינטרנט העיקריות, כמו גם ב-YouTube ובאתר הערוץ עצמו (www.scientology.tv).

 

לצפייה בספירה לאחור ובדברי הפתיחה של המנהיג העולמי של התנועה  >>

לצפייה בתכנית "בקולו שלו", על חייו של האברד והפיתוח של תורת סיינטולוגיה  >>

 

עוד ב-ללמוד משהו:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.