חיפוש

בלט ג'אז מונטריאול בישראל

לאחר הצלחה גדולה בביקור הקודם שלהם, חוזרים לארץ חברי בלט ג'אז מונטריאול ומביאים לארץ תוכנית תוססת עם שלוש יצירות מאת יוצרים בולטים בתחום המחול בקנדה ובאירופה

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

לאחר הצלחה גדולה בביקור הקודם שלהם, חוזרים לארץ חברי בלט ג'אז מונטריאול ומביאים לארץ תוכנית תוססת עם שלוש יצירות מאת יוצרים בולטים  בתחום המחול בקנדה ובאירופה, היום.

הלהקה תציג בארץ שתי עבודות שנוצרו במיוחד עבור הלהקה- האחת מאת הכוריאוגרף האמריקאי/ ישראלי ברק מרשל, והשנייה מאת הכוריאוגרף הקנדי ממוצא סיני וון ווי ואנג.

וכן תעלה דואט מיוחד שנוצר על ידי הכוריאוגרף בנג'מין מילפייה.

בלט ג'אז מונטריאול היא אחת הלהקות המובילות בעולם המחול המודרני המשלבת בין האסטטיקה של הבלט הקלאסי לבין סגנונות מחול נוספים. הלהקה נוסדה ב 1972, על ידי ג'נבייב סלבאינג בשיתוף פעולה עם אוה פון ג'נסי ואדי טוסאן. במשך כארבעים שנות פעילות, שמרה הלהקה על הקו התוסס והחיוני בעבודותיה ושלבה מחול מודרני, ג'אז ועבודה עם טובי הכוריאוגרפים בעולם ובקנדה.

בשנת 1998 מונה לואי רוביטיי למנהל האמנותי של הבלט. ועם כניסתו לתפקיד החלו לעבוד עם הלהקה יוצרים מן הבולטים בעולם המחול והמחול המודרני.

הסגנון הייחודי של הלהקה מאפשר ביטוי מלא לכל רקדן ורקדן. לואי רוביטיי, רקדן בעברו,  הפך את הלהקה למעין מעבדה המאפשרת לרקדנים להתפתח גם כיוצרים בצד העבודה עם הכוריאוגרפים הבינלאומיים שעובדים ויוצרים איתה.

הלהקה כונתה לא פעם "Feel Good Company" , כשהנאת הצופים היא חלק בלתי נפרד מן התפישה האמנותית, מבלי לוותר על רמת ריקוד גבוהה וטכניקה מצוינת של הרקדנים. מנהלה האמנותי של הלהקה פועל עם מודעות ברורה להגיש לקהל הצופים תוכנית מובנת ונגישה. הלהקה מביאה לבמה יצירות המדברות לכל הקהל וגם ליודעי דבר. הלהקה הופיעה בכל רחבי העולם ב-65 מדינות ומשמשת כשגרירה אמיתית של התרבות הקנדית ברחבי העולם.

שש הופעות בישראל:

בית האופרה המשכן לאמנויות הבמה בתל אביב יום ראשון 2/2/2104 בשעה 20:00 יום שני     3/2/2014 בשעה 20:00 יום שלישי 4/2/2014 בשעה 20:00 יום רביעי 5/2/2014 בשעה 20:00

כרטיסים 149-299 ש:ח

תיאטרון ירושלים יום חמישי 6/2 בשעה 20ף30

אודיטוריום חיפה מוצאי שבת 8/2 בשעה 20:30 

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.