חיפוש

אנגלית לא שפה קשה!

לפני מספר חודשים משרד החינוך אפשר לראשונה לעשות שימוש במספר דגמים של מילונים בבחינות באנגלית, בהם המילון האלקטרוני של בבילון. הכירו את המילון הטוב והמעודכן בעולם עם עשרות פונקציות יעילות ללימוד ותרגול נכון של השפה האנגלית!

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

חברת יהודה ברמן, החברה הגדולה בישראל בתחום הציוד והמיכון המשרדי מציגה את המילון האלקטרוני BABYLON TEXTON. הבבילון טקסטון הוא המילון האלקטרוני הטוב בעולם, עם מאות אלפי ערכים תרגומים וביטויים, מאיית מתקדם וייחודי לבבילון, הטיות של מילים בעברית,  מבחר דוגמאות, מנוע חיפוש מהיר ומתקדם ועוד. 

 

בבילון טקסטון. צילום: יחצ

בבילון טקסטון - הטוב ביותר בעולם. צילום: יח"צ

 

 

המילון האלקטרוני BABYLON TEXTON מבוסס מילון בבילון הידוע כמילון המעודכן והטוב ביותר בעולם, הוא בעל 650,000 ערכים תרגומים וביטויים (לעומת כ- 250,000 במילונים האחרים) וכולל מספר פונקציות ייחודיות:

 

פונקצית איות (Speller) - שגיאות הכתיב הם חלק בלתי נפרד מתהליך הלמידה של כל תלמיד ישראלי המנסה ללמוד כיצד להתגבר על הקושי בין הכתיב לביטוי של המילים באנגלית. תוכנה מתקדמת וייחודית למילון בבילון מסייעת בדיוק בבעיה הזאת – היא מאתרת מילים באנגלית שנכתבו עם  שגיאות כתיב. 

 

 הצלבת המילים (cross) - פונקציה המאפשרת לתרגם מילה מתוך התרגום שהתקבל, בלי הצורך להעתיק את המילה. 

 

מילים נבחרות - המילון מציג אפשרויות ודוגמאות לשימוש במילים, דבר התורם להבנת המילה טוב יותר ושימוש נכון במילה המתאימה. 

 

מנוע חיפוש חכם - פונקציה המשלימה מילים בהקלדה והופכת את השימוש במכשיר לקל, מהיר ופשוט יותר. 

 

מילון בבילון טקסטון

כאן לומדים בכיף, בבילון טקסטון

 

צג המילון הוא בעל מסך LCD איכותי הכולל  6 שורות ומכסה פלסטיק מתקפל. המילון מופעל בעזרת זוג סוללות CR2032.

 

שי אליצור, מנכ"ל יהודה ברמן: "המילון האלקטרוני הוא אחד מעזרי הלימוד היקרים והחשובים ביותר לתלמיד בלימודי האנגלית וישמש אותו לאורך שנים רבות. ההחלטה על שימוש במילון האלקטרוני תוביל את התלמידים למיומנות כפי שישתמשו בפועל בעבודת מול המחשב בכל מקצוע בו יבחרו בעתיד. אנו מציעים לכל תלמיד את המילון האלקטרוני טקסטון בבילון המילון הטוב בעולם, שיסייע לו בכל מה שיידרש ממנו במהלך תקופת הלימודים". 

 

מחיר: 296 ש"ח

טקסטון בבילון - ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות נבחרות ברחבי הארץ
 

 

 

עוד ב-ללמוד משהו:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.