חיפוש

אתר חדש לפירמידיון

"השתלת פירמידיון היא פתרון דנטלי מלא לרבבות מטופלים שסובלים ממחסור בעצם וזקוקים להשתלת שיניים". במלים אלו נפתח אתר האינטרנט החדש, שמציג את השתלת השיניים פירמידיון ואת התקווה שהיא מגלמת עבור רבבות בישראל ובעולם

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

אתר הבית החדש של 'השתלת פירמידיון' מציג השתלה דנטלית חדשנית, שבמוקד שלה ניצב השתל פירמידיון - שתל  טיטניום אולטרה קצר, יחיד מסוגו בעולם, באורך 5,6,7 ו-8 מ"מ, שמתרחב בעצם הלסת ומשנה צורתו מגליל לכדי צורת פירמידה – המבנה הגאומטרי היציב ביקום.

 

אתר הבית פירמידיון מסביר: "ההתרחבות של שתל הפירמידיון מעניקה לו עוצמה ויציבות זהות לאלו של שתל דנטלי רגיל, כפול בארכו. תכונות אלו מגלמות מהפכה של ממש ברפואה הדנטלית. הן מאפשרות לרופאי השיניים להציע למטופליהם שיטת טיפול מהירה יותר, פשוטה יותר ופחות פולשנית, ללא השתלת עצם וללא הרמת סינוס." 

אתר הבית החדש של פירמידיון - שער של תקווה ואיכות חיים לרבבות מטופלים

 

בפועל, הפכה המהפכה הרפואית הזו למהפכה חברתית, שכן היא משפיעה על איכות חייהם של רבבות מטופלים בארץ ובעולם. מטופלים אלו נמנעו במשך שנים מלהגיע אל מרפאות השיניים, עקב סירובם להסכים לטיפולים מורכבים ומרתיעים. רבים מהם מודים שהם מעדיפים להמשיך לחיות עם תותבות לא יציבות, על פני האפשרות שיעברו טיפולים מורכבים.

 

על היקף התופעה ועל חשיבות הפתרון, מלמדת עובדה שאין עליה חולק. למעלה מ 60% מבין המטופלים בעולם המערבי סובלים מדנטופוביה (חרדה דנטלית).  משתמע מכך, שיותר משישה מתוך כל עשרה מטופלים מחוסרי עצם לסת, יעדיפו איכות חיים נמוכה וקשיי יומיום וימנעו מהשתלת עצם או מהרמת סינוס. 

 

והנה הגיעה השתלת הפירמידיון. פיתוח מהפכני כחול לבן, שמאפשר לרופא להציע להם מערכות שיניים אסתטיות, יציבות וקבועות, לאחר השתלה מהירה, זעיר פולשנית ולא מרתיעה.

 

אתר הבית החדש של פירמידיון מציג בין היתר, עדויות של רופאי שיניים ובהם מומחים מתחומים שונים, שמכנים את השתלת הפירמידיון "המצאה גאונית". לצד עדויות הרופאים מוצגות עדויות מטופלים, שהשתלת פירמידיון גאלה אותם משנים ארוכות של סבל ומאיכות חיים ירודה.
 

עוד ב-להיות בריאים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.