חיפוש
לקניה!

אשה עם מחברת

בספר הילדים החדש של תות מולאר, יש אשה אחת נפלאה ורגישה שרושמת במחברת כל פעם שהיא נעלבת, וכשהמחברת נעשית עמוסה וכבדה מדי, היא יוצאת למסע כדי להתעודד. סיפור חכם ומעניין לילדים ומבוגרים כאחד

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

אשה עם מחברת הינו ספרה השני של הסופרת והמאיירת תות מולאור במסגרת סדרת "ארץ איש-עם" סדרת הספרים המתרחשת במקום בו אופיים וייחודם של של תושבי הארץ מקבלים ביטוי סמלי ומוחשי במאפיין או חפץ המופיע בתור שמם, והופכים לחלק אינטגרלי מזהותם.

 

הכל נרשם

הספר השני בסדרה מגולל את סיפורה של אִשָּׁה-עִם-מַחְבֶּרֶת, אִשָּׁה נִפְלָאָה וּרְגִישָׁה, הָרוֹשֶׁמֶת בְּמַחְבֶּרֶת בְּכָל פַּעַם שֶׁהִיא נֶעֱלֶבֶת. הִיא רוֹשֶׁמֶת רְשִׁימוֹת אֲרֻכּוֹת שֶׁל מִי עָשָׂה מָה, מִי עִצְבֵּן וּמִי אִכְזֵב. אבל לְהִסְתּוֹבֵב כָּל הַיּוֹם עִם פִּנְקָס כַּזֶּה בַּכִּיס זֶה לֹא נָעִים, אֲפִלּוּ מַכְבִּיד, לָכֵן אִשָּׁה-עִם-מַחְבֶּרֶת יוֹצֵאת לְמַסָּע כְּדֵי לְהִתְעוֹדֵד. בְּתוֹךְ מְחוֹל חֲרוּזִים הִיא פּוֹגֶשֶׁת כָּל מִינֵי חֲבֵרִים וּלְבַסּוֹף גַּם מוֹצֵאת פִּתְרוֹן יְצִירָתִי.

 

 

מסר אופטימי, חם ומחבק

אשה-עם-מחברת, בדומה לספר הקודם בסדרה, איש-עם-ענן, מבקש להעניק קול, פנים וצבע לילדים שסיפורם אינם נשמע בדרך כלל. לילדים הרגישים והפגיעים, המודעים היטב למתרחש סביבם, שכל מילה, משפט או התייחסות נחרתים בליבם ובזכרונם ומשפיעים על התנהגותם. 

תות מולאור צילום ליאור נורדמן

תות מלאור - קול וצבע לילדים שסיפורם אינם נשמע בדרך כלל. צילום: ליאור נורדמן

 

הספר מבקש להציע נקודת מבט רעננה על עולם הילדים, בה גם לילדים שאינם עונים על הסטראוטיפ הנפוץ של ילד מאושר ושמח בחלקו יש מקום, פנים ואישיות. הספר, כמו קודמו בסדרה, עוסק בקבלה עצמית ובקבלה חברתית. הוא מעביר, במילים, בחרוזים ובאיורים מסר אופטימי, חם ומחבק לילדים. מסר לפיו יש לאמץ את השונות  ואת ההבדלים בין ילד לילד, ובין אדם לאדם. אם כולנו היינו דומים - העולם לא היה כל כך מעניין.


הסופרת והמאיירת תּוּת מוּלְאוֹר, היא אָמָּנִית, רַקְדָּנִית וְכוֹרֵאוֹגְרָפִית. מְשַׂחֶקֶת בְּתֵיאַטְרָאוֹת "הַבִּימָה" וְ"הַקָּאמֵרִי". הוֹצִיאָה לָאוֹר אֶת סִפְרָהּ הָרִאשׁוֹן "אִישׁ-עִם-עָנָן" בְּהוֹצַאַת גְּוָנִים. 


 

עוד ב-ספרים ומשחקים לילדים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.