חיפוש

אני מה זו הגרלת הצאנס?

לפני שנקפוץ אל תחנת הפיס הקרובה, חשוב להבין מה זו הגרלת צ'אנס ואיך היא עובדת

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

בישראל ישנם מנעד רחב של הגרלות פיס הפועלות כבר מספר שנים והפכו לא מעט ישראלים לקצת עשירים יותר, חלק מהזוכים שינו את חייהם לנצח וחלק מהזוכים הצליחו לחסוך קצת יותר כסף באותה השנה. ומבין מגוון הגרלות השונות שקיימות היום, הגרלת הצ'אנס מצליחה להפוך לפופולרית בשנים האחרונות עם מספר הגרלות גבוהה בכל יום ואחוזי זכייה די גבוהים המסתכמים בעשרות אלפי שקלים מידי יום! לכן ישראלים רבים לא מוותרים על מועדי ההגרלה השונים, ומצליחים להיות חלק מרשימת הזוכים השבועית ולעיתים אפילו היומית. אבל לפני שנקפוץ אל תחנת הפיס הקרובה, חשוב להבין מה זו הגרלת צ'אנס ואיך היא עובדת

 

מה זו הגרלת הצאנס ואיך זה עובד

משחק הצ'אנס הינו משחק הימורים המתבסס על שלושים ושתיים קלפים, כאשר בכל משחק ישנם ארבעה סדרות קלפים ובכל סדרה שמונה קלפים. מבין סדרות הקלפים ישנם לב, תלתן, יהלום ועלה ואילו הקלפים שעלולים להופיע בכל הגרלה נעים מ 8,10, נסיך, 7, מלכה, אס, 9 ומלך. השתתפות המינימלית היא בחירה של קלף אחד, כאשר בזמן ההגרלה יבחר על ידי ערבול כדורים רנדומלי לחלוטין. הגרלות נערכות שבעה פעמים ביממה, החל מיום ראשון ועד ליום חמישי כאשר בימים כמו ערבי חג ויום שישי יוגרלו כשלושה הגרלות. בימים כמו מוצאי שבת יהיו 2 הגרלות בלבד בשעות די מאוחרות וכך גם מועד מכירת ההגרלות. 

 

להכפיל את הזכייה 

ישנם כמה סוגים של טפסי צ'אנס החל מהצ'אנס הרגיל בו ניתן לבחור קלף אחד בכל סדרה ועד לצ'אנס 2 הדורש בחירה של שני קלפים עבור שתי סדרות ומעלה את שווי הזכייה. בנוסף קיימות מתכונות כמו צ'אנס שלוש המאפשר מספר ניחושים בין שלוש סדרות קלפים, כאשר ניתן להכפיל את גובהה ההשקעה ב7/10 ואפילו 300. צ'אנס ארבע הינו הסוג האחרון מלבד הצ'אנס השיטתי, המאפשר בחירה של מספר רב של קלפים וניחוש נכון שלהם בין קלף אחד ועד ארבעה קלפים. לצ'אנס שיטתי ישנם שמונה אפשרויות שונות להשתתפות, החל מחמישה שקלים ועד לחמש מאות שקלים, וכמו צ'אנס ארבע נוכל לקבל הזדמנות לנחש בין קלף אחד ועד לארבעה קלפים בכל סדרה. 
 

 

עוד ב-לחסוך כסף:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.