חיפוש

אמזון ישראל - הנה זה קורה!

יש תאריך: אמזון תתחיל את הפעילות בישראל ב-12 בספטמבר. ענקית המסחר אמזון לסוחרים בישראל: "תהיו מוכנים עד ראש השנה עם להיטי מכירות שיכולים להצליח בחגים"

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

האם הפעם זה סופי? אחרי מספר דחיות אתמול שלחה אמזון לסוחרים הישראלים תאריך יעד חדש להשקת הגרסה לישראלים באתר אמזון.קום: ה-12 בספטמבר. המכתב מאיץ בסוחרים הישראלים להזדרז להשלים את ההכנות במלאי ולהכין את רשימת המוצרים שברצונם למכור באתר.

 

במכתב מצוין לראשונה ראש השנה כיעד ונכתב: "אנא תנו עדיפות למוצרים או ללהיטי מכירות שלכם שאתם מאמינים כי יימכרו טוב במהלך ראש השנה". מכאן ניתן להסיק כי בכוונת אמזון לבצע את ההשקה עוד לפני ראש השנה וטרום החגים, וליהנות מתקופת שיא במכירות האופיינית בחגי תשרי.

 

עד כה ההערכה הייתה כי הדחיות בהשקת הגרסה לישראלים נעוצות בכך שאמזון המתינה עד שתשלים גיוס של 100 סוחרים ישראלים, כדי ליצור מסה מספיק מגוונת עבור הצרכנים המקומיים. בניגוד למצופה ולפרסומים, אמזון לא נכנסת לישראל במתכונת מלאה של הקמת מחסנים מקומיים וגם לא להקמת אתר מקומי ייעודי. החידוש כעת הוא שכאשר צרכן ישראלי ייכנס לאתר אמזון.קום הוא יזוהה כישראלי, ובקטגוריה בה יחפש מוצר מסוים יקודמו עבורו קודם כל הסוחרים הישראלים.

 

רכישה מסוחר ישראלי ורק מישראלי תבטיח משלוח הסחורה מישראל בתוך יום יומיים ובמחיר מופחת או בחינם. 

עוד ב-לחסוך כסף:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.