חיפוש

איטום בסנפלינג בקיץ

במאמר הבא נדבר על כל הנוגע לאיטום קיר חיצוני בסנפלינג במהלך עונת הקיץ, על מנת להבטיח כי אתם בוחרים בבעל המקצוע האיכותי ביותר תחת המטרה כי העבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

תארו לכם מצב בו יום בהיר אחד אתם קמים ומגלים לפתע כי באחד מן הקירות החיצוניים של מבנה המגורים שלכם ישנה רטיבות או לחילופין נזילה שכן, אתם מודעים היטב לרמת האסתטיקה הנוצרת בעת בה ישנם כתמי עובש על הקיר, דבר שגורע מהיופי בצורה חד משמעית - בלשון המעטה, אך מלבד המראה הלא נעים, חשוב לציין כי העובש מהווה סכנה בריאותית לכלל הדיירים המתגוררים במבנה. במאמר הבא נדבר על כל הנוגע לאיטום קיר חיצוני בסנפלינג במהלך עונת הקיץ, על מנת להבטיח כי אתם בוחרים בבעל המקצוע האיכותי ביותר תחת המטרה כי העבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר. 

 

מהו איטום בסנפלינג?

איטום בסנפלינג מהווה את אחד הפתרונות היעילים ביותר עבור מצבים של נזילה בקיר חיצוני. בעת בה אתם מבחינים בנזילה שכזו, מוטב שתדעו ותיקחו בחשבון כי הדבר לא בהכרח מצביע על העובדה כי מקור הנזילה הינו בקיר החיצוני ולכן, השלב הראשון בעת התהליך יהיה לפנות לבעל מקצוע מנוסה ואמין שיבדוק את מקור הנזילה. בהתאם למקור הנזילה, יכול בעל המקצוע להעניק לצרכן טיפול אפקטיבי וזריז יותר. לכן, מוטב כי לא תתפשרו ותפנו אל בעל מקצוע מנוסה במיוחד, על מנת להבטיח כי הוא יאתר את הנזילה באופן מקצועי ומדויק על מנת להציע טיפול אפקטיבי במקום ועל כן, במידה והנזילה היא אכן מהקיר החיצוני, יש לבצע איטום בסנפלינג.

 

במידה ואתם מחפשים אחר שירותי איטום במרכז, אביב גבהים ישמחו לקבל אתכם לשיחת ייעוץ על מנת להגיע יחד איתכם לפתרון האידיאלי ביותר עבורכם וכמו כן, ללוות אתכם לאורך כל התהליך על הצד המקצועי והמהיר ביותר.

 

כיצד מתבצע איטום לקיר חיצוני

בעת בה אנו מדברים על איטום קירות חיצוניים, חשוב לציין כי קיימים מספר שלבים שונים לביצוע התהליך:

 

1. איתור מקור הנזילה וקילוף הקיר - במידה ומדובר בנזילה אשר נובעת מאיטום לקוי של הקיר, תחילה הקבלן יבצע קילוף של החלק הרלוונטי בקיר המנופח, כך שלמעשה תהיה תשתית יציבה מספיק על מנת לבצע את עבודת האיטום. 

 

2. ניקוי הקיר - לאחר קילוף החלקים הרופפים בליווי החלקים שהתנפחו לאור הרטיבות, הקבן ישטוף את הקיר כולו ולאחר מכן ייבש אותו בעזרת ברנר.

 

3. ביצוע עבודת האיטום - בעת בה הקיר כבר נקי לאחר ייבוש, מתחיל הקבלן לסגור את הסדקים הנותרים על גבי הקיר, אותם סדקים שהיוו למעשה את מקור הרטיבות. את הסדקים הקבלן יסגור בעזרת התזת חומר פוליאוריטני ברוב המקרים, כמו סיקה, ולאחר מכן ממתינים לייבוש בשנית, ייבוש שאורכו כמספר שעות. בעת השלב הסופי כל אשר נותר לקבן לבצע הוא ציפוי מחדש של הקיר, על פי דרישת הלקוח. 
 

 

עוד ב-לעצב את הבית:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.