חיפוש

אומברה תוצרת בית

בוא ונבהיר משהו: סתיו ברגר ניסתה את אבקת ההבהרה של JUL, על שיער שמזמן לא התחדש במשהו מעניין, כמה היא נתנה לאבקה במדד ויטרינה?

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
לאחרונה הבנתי שאני חייבת שינוי דחוף בשיער, תספורת וגם צבע שיכניס קצת קלילות וחיות. השיער נראה כבד, מוזנח וחסר חן. הזדמנה לי האפשרות לבדוק את אבקת ההבהרה החדשה של רשת מספרות JUL מבית גדעון קוסמטיקס - pure blond dust free. למרות שחששתי כי לא נגעתי בשיער כ-4 שנים, החלטתי לתת לעצמי הזדמנות ולנסות את טרנד האומברה – גוונים הדרגתיים שמתחילים בערך בגובה האוזן, ומתבהרים ככל שמגיעים לקצוות השיער. אבקת ההבהרה החדשנית של ג'ול אמורה להיות פחות מזיקה לשיער, שכן היא מכילה פפטידים של קרטין אשר ממדיהם הזעירים מאפשרים למלא את האזורים הנקבוביים בשיער ובדרך זו להגן על מבנהו. בנוסף היא מכילה שמן באובב יקר אשר מצפה כל גרגר וגרגר של האבקה והופך את הנוסחה לבלתי- נדיפה. השמן מותיר את רובד השומנים של השיער ללא פגע, דבר המעניק לשיער ברק יוצא דופן. האבקה מבטיחה להבהיר עד 9 דרגות בהירות לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע וכהה מאוד. אני לא רציתי שינוי דרמטי ולכן ביקשתי הבהרה ב-2 דרגות. בגלל ניסיון עבר בצביעות והבהרות הייתי מוכנה נפשית לשיער מובהר בעל פיגמנט צהוב-כתמתם, אבל הופתעתי משני דברים – ראשית, התהליך לקח פחות משעה ולא היה מלווה בריחות כימיים חונקים כמו שזכרתי מניסיונות עבר בצביעת שיער. ושנית, השיער הובהר לגוון בלונד טהור וקר, ולא צהוב-כתום כפי שחששתי. מאז השינוי בשיער אני מקבלת המון מחמאות כך שאני ממליצה עליו בלב הכי שלם שיש. אני חושבת שבמיוחד נשים אחרי לידה, שסובלות משיער שבור ופגום – צריכות לפרגן לעצמן תספורת וצבע מרענן. לי זה עשה ממש טוב! המחירים משתנים מכיוון שמספרות JUL פזורות ברחבי הארץ, אולם טווח המחירים נע בין 200-500 ש"ח וזה תלוי בכמות הגוונים, טכניקת הגוונים, אורך השיער ומשתנים נוספים.

ציון במדד ויטרינה: 9

  התוצאה לשיפוטכם. יפה לי? התוצאה לשיפוטכם. יפה לי?

אומברה תוצרת בית -  אבקת ההבהרה של JUL

איפה: במספרות JUL ברחבי הארץ כמה: 200-500 שקל
עוד ב-שיער:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.